Як відкрити водійські двері.

У самий невідповідний момент техніка, яка до цього працювала справно, може піднести її власникам неприємний сюрприз. Багато водіїв стикалися з такою проблемою, як труднощі з відкриттям дверей свого автомобіля. Причини того, що двері автомобіля (причому як водійська, так і пасажирська) не відкривається, можуть бути найрізноманітнішими.
Вам знадобиться
  • - ключі;
  • - батарейка;
  • - дві дерев'яні лінійки;
  • - дріт;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Якщо на вашому автомобілі встановлена сигналізація, а двері повинні відкриватися при натисканні на кнопку брелока, але цього не відбувається - перевірте, чи справний брелок, не сіла Чи батарейка. Замініть батарейку і повторіть свої дії. Спробуйте відкрити двері автомобіля за допомогою ключа.
2
Постарайтеся відкрити водійські двері безпосередньо з салону автомобіля за допомогою ключа. Можливо, кнопка блокування двері заїла - спробуйте підняти її вручну.
3
Опустіть скло і посмикайте ручку відкривання дверей із зовнішнього боку. Найчастіше саме з зовнішньої сторони двері відкрити легше.
4
У випадку, якщо ви перебуваєте не в салоні автомобіля, візьміть дві дерев'яні лінійки або тонкі металеві пластинки. Просуньте їх зверху між дахом і гумкою двері в невелику щілину, таким чином, двері трохи отогнется.
5
Зігніть дріт, щоб на її кінці вийшла петелька. Просуньте дріт в салон автомобіля: в утворену щілину між дверима і дахом зачепите кнопку і дерните її на себе.
6
Розберіть і відігніть верхню частину дверей водія таким чином, щоб зрушити тягу - це дасть вам можливість відкрити двері.
7
Розберіть обшивку дверей водія. Як це правильно зробити, подивіться у відповідній інструкції до марки вашого автомобіля. Зніміть зовнішній молдинг двері (це спеціальна пластикова накладка, яка розташована безпосередньо між склом і залізом, а кріпиться вона на засувках). Звільнився місця буде цілком достатньо, для того щоб дістатися до самої тязі, а, отже, і відкрити двері.
8
При відсутності результату слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які вам допоможуть у короткі терміни виявити причину несправності.