Чому не буде нудною людиною. Як навчитися керувати людьми.

Уміння спілкуватися легко і невимушено, бути цікавим співрозмовником може дуже допомогти в житті. Привабливий весела людина викликає бажання зустрітися з ним ще й зав'язати більш серйозні стосунки.
Вам знадобиться
  • - збірники анекдотів і забавних оповідань;
  • - хороша література.
Інструкція
1
Оточуючі тягнуться до веселих оптимістам, які завжди можуть підтримати жартом і життєствердним розповіддю. Тому щоб ваші співрозмовники не нудьгували під час розмови з вами, заряджайте людей позитивними емоціями, вони набагато приємніше, ніж негативні.
2
Щоб спілкуватися невимушено і легко, вам потрібно збагатити словниковий запас. Для цього читайте більше хороших книг визнаних класиків і сучасних авторів. Особливу увагу приділяйте невеликим творам, адже саме мистецтво оповідання допоможе вам зацікавити співрозмовників.
3
Забудьте про свої комплекси і боязні спілкування. Найчастіше людина сильно перебільшує наявні (або міфічні) недоліки. Скажіть собі: «Я - сильна цікава особистість, законодавець мод і душа суспільства!». Якщо ви в це повірите, зможете переконати в цьому й інших.
4
Придивіться до себе, виділіть всі свої найпривабливіші риси. Експериментуйте з модним одягом і знайдіть свій індивідуальний стиль, адже сірість нудна і нецікава. Частіше посміхайтеся і смійтеся, гарний настрій заразливо для оточуючих і викличе до вас добрі почуття.
5
Розвивайте свій кругозір, цікавтеся новими для себе темами, будьте в курсі подій культури і політики. Щоб підтримати розмову, ви повинні легко орієнтуватися в сучасному світі.
6
Будьте добрішими до оточуючих вас людям, уважно слухайте їхні розповіді, щоб допомогти порадою й участю. Людина, яка не тільки говорить, але і слухає співрозмовника, ніколи не здасться нудним і нудним.
7
Запам'ятовуйте, які теми цікаві тій або іншій людині, наступного разу обов'язково відновіть бесіду, вивчивши дане питання.
8
Гумор виручить вас в будь-якій ситуації і допоможе швидше знайти спільну мову з новим співрозмовником. Почитайте збірники анекдотів і забавних випадків з життя. Запам'ятовуйте вподобані вам оповідання, заповнюйте ними незручні паузи в розмові.