Як зайти з Агента в Мій Мир. moi mir zaiti.

Встановлений на комп'ютер або телефон «Агент» від «Майл. ру »забезпечує швидкий доступ до пошти та соціальних мереж, однією з яких є« Мій світ ». Провівши всього лише один клік в «Агента», ви зможете відвідати свій профіль і особисту сторінку будь-якого користувача з ваших контактів.
Вам знадобиться
  • - встановлений «Агент» від «Майл. ру ».
Інструкція
1
Невеликий, але багатофункціональний Інтернет-пейджер від «Майл. ру », дозволяє завжди бути в курсі подій в соціальних мережах, які підключені до« Агенту », і отримувати повідомлення про нові листи в електронній пошті. Для цього не потрібно спеціально відкривати програму. За замовчуванням «Агент» автоматично запускається при завантаженні системи. Ви можете згорнути його на панель інструментів або залишити на робочому столі. Головне, щоб він був підключений до інтернету. І тоді при новому листі чи подію ви негайно отримаєте відповідне повідомлення, навіть якщо будете працювати в іншій програмі.
2
Якщо ваш «Агент» не відкривається автоматично, ви в будь-який момент можете запустити його самостійно, якшо по ярлику програми на робочому столі. Отримати доступ до інтернет-пейджера ви також можете, натиснувши на кнопку «Пуск», що розташовується на панелі інструментів, і вибравши зі списку всіх програм «Майл-Агент».
3
Якщо ви не користуєтеся функцією автозбереження облікових даних, введіть для входу в аккаунт свої логін і пароль.
4
Далі - все дуже просто. У вікні програми уважно розгляньте її інтерфейс. Вгорі, поруч з вашою особистою фотографією, є різноманітні значки. Плавно підводите мишку до кожної піктограмі і читайте її позначення. У рядку представлено тільки чотири картинки. Перша позначає сайт «Мій світ», друга та наступні - ваші блог, фото, і відео.
5
Відкрити будь-який з цих розділів можна подвійним кліком миші по значку. Наприклад, для того, щоб зайти в свій профіль на сайті, двічі натисніть на першу картинку. Після чого ви негайно опинитеся на своїй сторінці.
6
Аналогічним способом можна побувати в гостях у всіх ваших друзів. Виберіть у списку контактів потрібного користувача. Клацніть по ньому один раз мишею. А потім у вікні, натисніть на значок з написом «Мир».
Mail.ru - дуже популярний поштовий сервіс в нашій країні. Крім користування поштовою скринькою тут можна зареєструватися в соціальній мережі «Мій світ» і спілкуватися з друзями та знайомими, слухати музику, грати в ігри.
Інструкція
1
Щоб зареєструватися в «Моєму світі», потрібно спочатку зайти в свою поштову скриньку на mail.ru. У самому верху сторінки ви побачите ярлички: «Mail.Ru», «пошта», «Мій Світ», «гри», «знайомства», «новини», «пошук в Інтернеті», «всі проекти». Сміливо натискайте на «Мій світ». Можна й не заходити в поштовий ящик. Просто вбийте в рядку пошукача «Мій світ mail.ru». Ввести потрібно адресу електронної пошти і пароль від неї.
2
Тепер можете сміливо оформляти свою персональну сторінку. Завантажте фотографію. Можете вибрати одну або декілька. Потім заповніть анкету. Тут потрібно вказати дату народження, місце розташування, псевдонім для цієї соціальної мережі. Це може бути реальне чи вигадане ім'я - неважливо. Головне - ці пункти обов'язкові для заповнення. Всі інші дані про себе пишуться виключно по желанію.В пункті «інтереси та інше» можна відзначити сімейне та житлове становище, підібрати за параметрами типаж своєї зовнішності. Можна поділитися своїми захопленнями і поглядами.
3
Далі - відкрийте ярличок «освіта». Тут пропонується вибрати школу, технікум, вуз зі списку. Можете вписати і роки навчання в кожному з цих навчальних закладів. Після заповнення цієї частини анкети навпроти кожної назви зазначеного вами навчального закладу буде відображатися скільки учнів тих років зареєстровані в «Моєму світі». Клікнувши на такий ярлик можна тут же приступити до їх пошуку. Та ж ситуація і з колегами по роботі, і з сусідами. Кожного з знайдених людей можна додати в друзі. Якщо когось не знайшли, спробуйте в графі «пошук» вказати прізвище, ім'я, стать, місто. Зі списку так само можете вибрати школу, вуз, вулицю, військову частину.
4
В графі «кар'єра» місця роботи вказуйте в хронологічному порядку. Якщо вас цікавить пошук роботи, то загляньте в пункт «знайти роботу». Ви опинитеся на сервісі «Робота mail.ru», де потрібно буде створити резюме. Там же можна підписатися на вакансії.
5
В «Моєму світі» можна вибрати спільноти за інтересами, додати на свою сторінку музику або відео, які можна завантажити самостійно зі свого комп'ютера або ж знайти в самій цій соціальній мережі. Можете вказати свої свята - ваші друзі будуть бачити цю інформацію. У цьому сенсі соціальна мережа на mail.ru нічим не поступається «Однокласників» і «В контакті».
Зверніть увагу
Мій світ готовий стати світом кожного. Одна з найбільш привабливих мереж, найбільш відвідуваних і обговорюваних серед користувачів - це соціальна мережа Мой Мир. Відмінний задум, вдале втілення в життя - і реалізація проекту здобула свою дію. Результат перевершив найсміливіші очікування творців - десятки тисяч людей спілкуються між собою.
Корисна порада
Перевірте, чи можете ви зайти на свою сторінку на Пошті. Якщо вхід неможливий, перейдіть в цей розділ. Якщо Ви забули пароль від сторінки в Моєму Світі, перейдіть на форму відновлення пароля. Коли при спробі зайти на свою сторінку видається повідомлення «Ваш профіль скомпрометована», то для входу в свій Мир, необхідно змінити пароль і секретне питання з відповіддю у вашій поштовій скриньці, а також ввести код, який буде відправлений на телефон, який підтверджений в Моєму Світі.