Як стати хорошим футболістом.

Сотні дворових хлопчаків, ганяючи в футбол на майданчику, мріють стати гравцями серйозних клубів, проте між аматорським і професійним спортом лежить величезна, майже нездоланна прірва. Бажаючий стати по-справжньому хорошим професіоналом гравець повинен повністю поміняти ставлення до свого хобі.
Інструкція
1
Тренуйтеся цілеспрямовано. Сторонньому спостерігачеві може здатися, що всі гравці на полі рівнозначні, але це не так: кожна позиція виставляє свої вимоги до спортсмена, а тому набагато результативніше тренуватися, чітко знаючи, чого вам чекати. Так, воротареві необхідно посилено тренувати ноги і реакцію, крім того - бажано мати високий зріст. Крайній захисник зобов'язаний володіти хорошою стрибучістю і схильністю до «контактної» грі. Для центрального захисника визначальним якістю є витривалість, т.к. протягом гри він пробігає кілька кілометрів. Очевидно, що нападаючий повинен володіти сильними особистісними якостями, умінням «створити собі гольовий момент» і захопити ініціативу.
2
Займайтеся методично. Гра у футбол починається задовго до виходу на поле: тренування повинні проходити 3-4 рази в тиждень (частіше їх робити не варто, тому організму потрібно здоровий відпочинок) і включати в себе розглянуті далі аспекти. Вкрай бажано проводити тривале заняття з невеликим навантаженням.
3
Посилено працюйте над фізичною формою. Головні якості, що вимагають розвитку, це швидкість і витривалість. Найбільш простий спосіб бути кращим на полі - мати достатньо сил в той момент, коли інші гравці повністю «видихнули». Один з найпростіших методів тренування - тривалий біг з прискореннями (40 хвилин навколо футбольного поля, кожне коло прискорюючись вздовж малої сторони).
4
Багато працюйте з м'ячем. Ускладнити описаний вище крос можна веденням м'яча вздовж однієї зі сторін один раз за коло. Тренуйте різні способи ведення, обходи, «фінти». Грайте зі стіною: наприклад, віддавайте паси перешкоди так, щоб м'яч не торкався землі. Якщо є можливість - тренуйте сильний удар на великі дистанції, працюйте над його точністю.
5
Почніть тренування з яким-небудь футбольним клубом. Не важливо, наскільки він буде великий або успішний: головне, що він буде проводити систематичні цілеспрямовані тренування, що включають як фізичну підготовку, так і тактичну. Тренування в команді завжди буде більш продуктивна, тому навантаження, при необхідності, ви зможете збільшити, проте гру з суперником і відіграш тактичних комбінацій на самоті розучувати не вийде.
На сьогоднішній день немає людини, напевно, в усьому світі, яка б не знала командний вид гри, званий футбол, в якому основною метою є забити м'яч у ворота суперника більше всіх. У наш час це дуже популярний вид спорту.

Для того щоб стати футболістом, потрібно дуже багато готується і тренуватися. Не рекомендується дитині віком до 6 років йти в секцію футболу. У такому віці йому буде важко зрозуміти правильну тактику і стратегію футболу, а просто поганяти м'яча можна і під дворе.Вибірая професійну підготовку до даного виду спорту, слід зайнятися з початку загальним фізичним розвитком. Майбутній тиждень слід визначити, наприклад, таким графіком:

  • Понеділок: тренуванні в басейні;
  • Вівторок: гімнастичні та акробатичні розминки;
  • середу: басейн;
  • Четвер: легка атлетика , яка дозволить правильно поставити техніку бігу;
  • п'ятницю: індивідуальне заняття футболом з тренером;
  • Субота: заняття яким-небудь видом єдиноборства;
  • неділю: влаштувати вихідний день.

Такий розпорядок може дати різноманітне розвиток в духовній і фізичній формі, що буде дуже цікаво і корисно. Як радять голландські фахівці футболу, посилені і сконцентровані тренування з футболу можна починати з семи років, але при цьому не потрібно закидати інші напрямки в спорті. З 8-ми річного віку рекомендується вибрати гарну спортивну школу, проаналізувавши професіоналізм педагогів і їх таланти. Чим більше почати приділяти часу футболу, тим більше ви будете отримувати навичок і професійних якостей. Уважно слухайте тренера і виправляйте помилки, на які він вказує. Потрібно періодично переглядати футбольні матчі з зірками футболу і намагатися постійно підвищувати свій рівень технікі.Самое головне в будь-якому виді спорту - це непереборне бажання тренуватися і постійно грати. Якщо таке бажання присутнє, слід не стримувати його, а максимально задовольняти. Якщо таке бажання відсутнє, то краще не змушувати себе через силу, а зайнятися тим, що вам інтересно.Чтоби стати футболістом на високому рівні, потрібно наполегливо і правильно тренуватися, мати дух переможця, не давати себе в образу, бути впевненим у своїх силах і не розчаровуватися з приводу якихось невдач. Адже відомо одне, що дорогу осилить той, хто йде.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fRxcWLFuyaA