Як залишатися в доброму настрої.

Гарний настрій - вірний супутник успішної людини. Якщо ви впевнені в собі, веселі і з оптимізмом дивіться в майбутнє, у вас обов'язково все вийде. Однак піднесений настрій буває далеко не завжди. Щоб воно частіше відвідувало вас, слід підвищувати його власними силами.
Інструкція
1
Усвідомте, що ваш настрій на даний момент не настільки хороше, як могло б бути. Ви можете помітити це самі, або на це вам вкажуть оточуючі. Першою реакцією часто буває заперечення, ви починаєте переконувати себе в тому, що ваш настрій в повному порядку. Подумайте, перш ніж зробити таку заяву. Усвідомлення - це перший крок на шляху до того, щоб завжди залишатися в доброму настрої.
2
Прийміть рішення виправити свій настрій. Незважаючи на гадану на перший погляд простоту, це не завжди досить просто здійснити. Як правило, при пригніченому настрої з'являється апатія, і замість того, щоб щось міняти, людина бажає, щоб його все залишили в спокої. Такого бути не повинно! Будьте готові діяти.
3
Знайдіть джерело свого поганого настрою. Навіть якщо на перший погляд вам здається, що його немає, це не означає, що ви маєте рацію. Постарайтеся пригадати, коли у вас зіпсувався настрій і що цьому передувало. Можливо, це ранкова сварка з родичами або не найкращий розвиток подій на роботі. Перебирайте варіант за варіантом доти, поки не знайдете справжню причину свого смутку.
4
Усунете джерело своєї печалі. Якщо їм є якесь незавершене справу, обов'язково виконайте його, якщо вам належить нелегка розмова, спровокуйте його якомога швидше. Позбувшись від причини поганого настрою, ви відразу відчуєте себе краще. Якщо ж у зв'язку з будь-якими обставинами ви не можете зробити цього, прийміть цю причину як належне. Рано чи пізно вона перестане турбувати вас так само сильно, як зараз.
5
Знайдіть щось, що може порадувати вас. Чіпляйтеся за будь-яку можливість підняти собі настрій. Іноді буває недостатньо просто усунути джерело смутку, його потрібно замінити чимось приємним, що принесе вам задоволення.