Як брати барі на гітарі. барі на гітарі це.

У новоспечених гітаристів часто виникає проблема, пов'язана з тим, що не виходить взяти барі. Насправді навчитися цьому не так складно, необхідно лише запастися терпінням і не припиняти тренування.
Вам знадобиться
  • - гітара
Інструкція
1
Перед тим як приступити до навчання грі на гітарі, перегляньте в інтернеті відеоуроки або попросіть знайомих гітаристів показати вам наочно, як брати барі. Врахуйте, даний прийом потрібно освоїти обов'язково, оскільки він є основою будови багатьох акордів, і його просто необхідно використовувати в деяких музичних композиціях. При вільному володінні барі вам не потрібно буде переносити руку далеко по грифу, достатньо просто одночасно затиснути всі або декілька струн на одному ладу.
2
Запам'ятайте, існують 2 види барі - це великі і малі. У першому випадку затискають п'ять чи всі струни на ладу, а в другому - менше п'яти струн. Не засмучуйтеся, якщо у вас відразу не вийшло. Щодня тренуйтеся. Почніть з найменш складного (малого барі), а потім поступово перейдіть до складнішого (великому барі). Майте на увазі, на освоєння барі у вас можуть піти місяці, тому запасіться терпінням і не кваплячись продовжуйте тренування.
3
Сядьте зручніше, розслабте спину і візьміть в руки гітару. Вказівним пальцем затисніть одночасно декілька або всі струни на одному ладу, а решта пальців підніміть над грифом. При цьому тримаєте вказівний палець прямо і паралельно металевому поріжку лада. А щоб забезпечити його випрямлення, зігніть руку в кисті.
4
Будьте уважні, палець не повинен виступати над верхньою струною. Іншими пальцями затисніть акорд. Спочатку це здасться вам складним, але через деякий час кисті рук звикнуть, і у вас все вийде!
5
Для того щоб взяти деякі акорди барі, злегка зігніть палець і розташуйте його під невеликим кутом по відношенню до ладу. Але перед цим доможіться, щоб палець лежав прямо. Якщо втомилися, зробіть перерву і знову почніть тренування.
6
Пам'ятайте, навчившись грі на гітарі, ви з легкістю зможете брати барі, затискати струни і при цьому вільно пересувати іншими пальцями.