Як повернути мобільний телефон в магазин.

При поверненні неякісного товару в магазин важливо дотримуватися певних правил. Знання встановлених норм дозволить вам почувати себе впевнено під час спілкування з представниками фірм.
Вам знадобиться
  • - товарний чек;
  • - касовий чек;
  • - гарантійний талон;
  • - аксесуари до телефону.
Інструкція
1
Після виявлення несправності в роботі мобільного телефону приступите до підготовки важливих документів. Спочатку вам буде потрібно наступні документи: гарантійний талон, касовий і товарний чеки. Складіть в коробку всі аксесуари, які входили в комплектацію пристрою.
2
Зверніться до фахівця з прийому товару. Опишіть суть несправності мобільного пристрою. Пред'явіть касовий чек і гарантійний талон. Передайте мобільний пристрій представнику магазина.
3
Відповідно до закону, фірма зобов'язана прийняти товар і доставити його в сервісний центр. Вам можуть запропонувати виконати цю процедуру самостійно. Скористайтеся такою можливістю, якщо хочете скоріше отримати висновок СЦ.
4
Врахуйте, що в разі затримки проведення експертизи і ремонту, ви не зможете пред'явити претензії фірмі-продавцю. Якщо ви не впевнені в якості роботи сервісного центру, залиште товар у представника магазину.
5
Після отримання висновку про несправність товару вимагайте надати вам аналогічну модель пристрою або виплатити грошову компенсацію. Фірма не має права відмовити вам у жодному з зазначених вимог.
6
В тому випадку, якщо термін проведення експертизи та ремонту перевищив 45 діб, напишіть претензію. Вимагайте представника фірми прочитати її і поставити свій підпис. Зніміть копію документа і передайте оригінал співробітнику магазину.
7
Пам'ятайте про те, що за кожен день затримки видачі відремонтованого товару або його аналога ви вправі вимагати 1.5% його вартості. Тобто якщо ремонт триватиме 75 діб, то ви повинні отримати свій мобільний телефон і грошову компенсацію в розмірі 45% від його вартості.
8
Не вступайте в конфлікт з працівниками магазину без крайньої необхідності. Основна частина фірм з радістю йдуть назустріч клієнту, намагаючись якомога швидше вирішити проблему.
Зверніть увагу
Повернути неякісний телефон в магазин не складно, достатньо знати наступне: Споживач має право повернути неякісний телефон продавцеві і зажадати повернення сплачених за бракований телефон грошей, протягом 2-х років з моменту покупки (див. Ст. 18 і ст . 19 Закону «Про захист прав споживачів»).
Корисна порада
Якщо куплений товар виявився неякісним, його можна повернути в магазин. Всі аксесуари, які входили в комплектацію мобільного телефону, також потрібно повертати з пристроєм. В магазині потрібно запросити фахівця з прийому товару. Під час спілкування обов'язково вкажіть або опишіть несправність придбаного раніше мобільного пристрою.