Як Android відключити від інтернету.

Деякі смартфони і мобільні комп'ютери, що працюють з операційною системою Android, активно використовують ресурси на підтримку з'єднання з інтернетом. У тих випадках, коли дане підключення не потрібно, рекомендують вручну відключати його роботу.
Інструкція
1
Увімкніть планшетний комп'ютер або смартфон і дочекайтеся завантаження системи Android. Після цього перейдіть в головне меню налаштувань обладнання. Виберіть пункт «Бездротові мережі». Повне блокування абсолютно всіх каналів зв'язку досягається шляхом активування функції «Режим польоту». Встановіть галочку навпроти даного пункту.
2
На жаль, існують версії ОС Android, які не підтримують дану опцію. Якщо ви використовуєте порівняно стару систему, наприклад 2.3, вручну вимкніть кожен канал зв'язку.
3
Деактивуйте функцію Bluetooth, знявши галочку з однойменного пункту. Аналогічним чином відключіть роботу Wi-Fi адаптера. Описаний спосіб призведе до повної ізоляції пристрою від зовнішніх мереж.
4
Якщо вам потрібно запобігти підключення до будь-якої конкретної точки доступу, змініть параметри апарата. Відкрийте меню "Налаштування Wi-Fi». Поставте галочки навпроти пунктів «Сповіщення мережі» та Wi-Fi.
5
Почекайте деякий час, поки завершиться створення списку доступних бездротових з'єднань. Запобігайте підключення до непотрібної точки доступу. Для цього утримуйте палець на назві певної мережі.
6
У розгорнулося меню будуть відображені детальні характеристики точки доступу. Натисніть кнопку «Не підключатися». Виконайте цю процедуру для запобігання автоматичного з'єднання з іншими бездротовими мережами.
7
Якщо вам необхідно відключити підключення по GPRS-каналу, поміняйте налаштування з'єднання. Для цього в меню «Налаштування» виберіть пункт «Мобільна мережа». Просто відключити з'єднання у вас не вийде, тому задайте невірні параметри підключення. Змініть ім'я точки доступу або настройки персонально конфігурації. Збережіть нові параметри.