Як на сайті створити папку.

Необхідність завантаження папки з файлами на сайт виникає у разі, коли адміністратор веб-ресурсу хоче показати відвідувачам велику кількість файлів. Це можуть бути фотографії, пісні, текстові документи та інші різноманітні, часто різнорідні, файли. Завантажити папку на сайт і надати її у відкритий доступ можна двома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб - використання архіву. Для архівації папки скористайтеся умовно-безкоштовною програмою WinRAR.
2
Після установки архіватора на ваш ПК клікніть правою кнопкою миші по архівується папці і виберіть в контекстному меню пункт «Додати до архіву ...». У вікні виберіть формат стиснення (RAR або ZIP) і введіть ім'я майбутнього архіву латинськими буквами, після чого натисніть кнопку OK. Як тільки рівень запаковування досягне 100%, в тому ж каталозі, де розташована вихідна папка, буде створений архів із заданим вами ім'ям.
3
Одержаний архів необхідно завантажити в мережу інтернет. Ви можете скористатися FTP-з'єднанням і завантажити файл архіву прямо на віртуальний хостинг. При цьому ви можете створити новий каталог або завантажити архів в корінь сайту. Посилання на файл виглядатиме так: http://адрес-сайта.com/каталог/архив.zip
4
Якщо фізичний обсяг хостингу не дозволяє завантажити архів великого розміру по FTP, або існують інші обмеження, скористайтеся безкоштовним файлообмінником. Кращими файлообмінними мережами з можливістю докачки файлу вважаються: - Народ; - iFolder.Проделайте кроки 1 і 2 та завантажте архів на файловий обмінник. Після завантаження файлу на обмінник, ви отримаєте унікальну посилання, яку необхідно розмістити на вашому сайті, щоб будь-який користувач зміг скачати архів і переглянути вміст папки, розташованої в ньому.
5
Другий спосіб завантаження папки на сайт - пряме копіювання папки по FTP-з'єднанню. За допомогою програми Total Commander або іншого менеджера з'єднань, створіть нове FTP-з'єднання, вказавши адресу сайту, логін і пароль від FTP, а також адресу сервера. Скопіюйте папку з вмістом в корінь сайту або в будь-який каталог, в тому числі новий. В такому випадку всі посилання на файли будуть прямими. Закачавши папку New в корінь сайту, ви отримаєте адресу: http://адрес-сайта.com/New/Не забудьте в посиланнях додати до назв файлів їх расширения:http://адрес-сайта.com/New/music.mp3http://адрес-сайта.com/New/image.jpg"http://адрес-сайта.com/New/text.doc
Корисна порада
Побудуйте складну структуру, створюючи все нові папки в уже наявних.