Як відновити звук на ноутбуці. Як налаштувати звук на ноутбуці asus.

Більшість мобільних комп'ютерів оснащена інтегрованою звуковою платою. Основна проблема, пов'язана з цим фактом, це відсутність необхідних драйверів в комплекті деяких операційних систем. Найчастіше це призводить до того, що після переустановлення ОС ноутбук не здатний виводити звуковий сигнал.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution;
  • - доступ в інтернет;
  • - диск з драйверами.
Інструкція
1
Зазначена несправність вирішується шляхом самостійного пошуку і установки драйверів для інтегрованої звукової карти. Зазвичай дані файли викладаються на сайті розробників ноутбуків. Відвідайте потрібний інтернет-ресурс і відкрийте категорію «Завантаження».
2
За допомогою рядка пошуку знайдіть програмне забезпечення, відповідне для використовуваної моделі мобільного комп'ютера. Скачайте потрібні програми, попередньо уточнивши версію операційної системи, з якою вони працюють.
3
Запустіть програму-інсталятор і виконайте установку програми. Перезавантажте мобільний комп'ютер. Перевірте працездатність звукової плати.
4
Іноді виробники включають в комплектацію ноутбуків диски з підходящими драйверами. Вставте даний DVD в привід і запустіть програму, розташовану на ньому. Виберіть пункт Audio Drivers. Встановіть запропоновані програми.
5
Для деяких інтегрованих звукових плат можна використовувати універсальні драйвери. З'ясуйте модель пристрою, встановленого у вашому ноутбуці. Для цього застосуйте програму Everest (AIDA).
6
Відвідайте сайт розробників даного обладнання. Багато ноутбуки використовують звукові плати фірми Realtek. Завантаження ПЗ для даних пристроїв можна виконати з сайту www.realtek.com.
7
Скачайте програму-інсталятор і запустіть її. Додаток автоматично визначить модель вашої звукової плати та інтегрує в систему потрібні файли.
8
Також існують і універсальні програми, автоматично підбирають потрібні драйвери. Встановіть додаток Driver Pack Solution і запустіть його. Зачекайте, поки програма знайде пристрої, які потребують установці драйверів.
9
Виділіть галочками комплекти, що мають відношення до звукової плати. Натисніть кнопку «Встановити». Перезавантажте ноутбук.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=giIdYgciHNU