Як в Windows відкрити "Диспетчер завдань".

Системна утиліта з назвою «Диспетчер завдань» в ОС Windows містить в залежності від використовуваного режиму до шести вкладок з різною інформацією і деяким набором керуючих елементів. В інтерфейсі операційної системи передбачено досить багато способів виклику цієї утиліти.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Використовуйте для запуску «Диспетчера завдань» поєднання «гарячих клавіш» Ctrl + Alt + Delete. У версії Windows XP і більш ранніх вікно додатка з'являється на екрані відразу після натискання цієї комбінації, а в останніх релізах існує ще одна проміжна меню, в якому вам потрібно вибрати рядок «Запустити диспетчер задач». Без проміжного меню можна обійтися, якщо використовувати комбінацію Ctrl + Shift + Esc.
2
Ще один простий спосіб - скористатися пунктом в контекстному меню «Панелі задач» Windows. Відкрийте його клацанням правою кнопкою миші по вільному простору на цій панелі і виберіть рядок «Запустити диспетчер задач» або просто «Диспетчер завдань» (залежить від версії ОС).
3
Інший спосіб передбачає використання діалогу запуску програм. Розкрийте головне меню операційної системи клацанням по кнопці «Пуск» і виберіть у ньому команду «Виконати». В останніх версіях ОС з настройками за умовчанням вона не відображається в меню, але як і раніше може бути замінена натисканням комбінації клавіш Win + R. У єдине поле викликаної таким способом форми введіть taskmgr і клікніть по кнопці OK.
4
В останніх версіях Windows замість діалогу запуску програм можна використовувати вбудовану пошукову систему. Натисніть на клавіатурі кнопку Win і в поле пошукового запиту головного меню введіть те ж саме назва виконуваного файлу без розширення - taskmgr. У таблиці результатів пошуку буде всього один рядок, тому для запуску «Диспетчера завдань» досить натиснути Enter.
5
Цю пошукову систему можна використовувати і по-іншому - натисніть клавішу Win і наберіть «проц». Другий рядком у списку результатів буде посилання «Перегляд запущених процесів в диспетчері завдань» - виберіть її, і вікно диспетчера відкриється на вкладці "Процеси".
6
Якщо «Диспетчер завдань» з якої-небудь причини доводиться відкривати з інтерфейсу командного рядка, використовуйте згадане вище назва файлу taskmgr. Ні розширення, ні повного шляху для виклику цієї утиліти набирати не потрібно.