Як позбутися целюліту на дому.

Буквально кожна представниця прекрасної статі стикалася з таким малоприємним явищем, як целюліт. Целюліт може виникнути через неправильне харчування, недостатнього догляду за своїм тілом, через виникнення надмірної ваги, порушеного обміну речовин, і ще через низку інших причин, пов'язаних з індивідуальними особливостями організму. Для боротьби з целюлітом існує величезна кількість різноманітних методів. У когось є можливість вдаватися до допомоги фахівців і косметичних салонів. Хтось не має таких можливостей і намагається боротися в домашніх умовах. Як позбутися від целюліту на дому?
Інструкція
1
Харчуйтеся правильно. Сядьте на дієту, виключіть шкідливі продукти, забудьте про шкідливі звички. Куріння і алкоголь - великі «друзі» целюліту , так само як і копчена, смажена, жирна їжа. Складіть для себе певний раціон, викресліть із нього «друзів» целюліту і включіть якнайбільше недругів.
2
Регулярно займайтеся спортом. Будинку самостійно виконуйте вправи. Підбирайте комплекси, які робитимуть акцент саме на проблемних зонах. Фізичні навантаження сприяють поліпшенню кровообігу. Клітки краще насичуються киснем, який так їм необхідний для нормальної роботи. Нормалізується обмін речовин, рідина не застоюється в організмі, м'язовий тонус приходить в норму.
3
Робіть антицелюлітний масаж із спеціальними гелями, скрабом, маслами, медом або кави. Для початку зробіть пощипування і розтирання, розігрійте своє тіло. Потім вже приступите до нанесення антицелюлітного засобу. Ретельно втирайте і масажуйте проблемну ділянку.
4
Приймайте ванни із спеціальними препаратами, що допомагають позбавитися від целюліту . Це може бути морська сіль, морські водорості, або інші засоби, які можна придбати в спеціалізованих магазинах. Можна приймати ванни з додаванням масел, які сприяють спалюванню жіра.Делайте маски з глини. Її можна купити в аптеці. Глина поліпшує зовнішній вигляд шкіри, допомагає ліквідувати целюліт. Залежно від типу шкіри, ви можете підібрати собі відповідну.
5
Виконуйте обгортання. Наносите на проблемну зону спеціальний засіб і накручуйте плівкою (звичайної харчової). Створюйте тепловий ефект. Експерементіруйте з коштами. Одній жінці може допомогти тільки гель, а інший буде достатньо і меду.
Корисна порада
Не лінуйтеся і виконуйте всі можливі процедури, щоб досягти реального ефекту в короткі терміни.