Як вибрати підставку для ноутбука.

Деякі ноутбуки наділені порівняно слабкою системою охолодження. Це обумовлено тим, що потужні кулери витрачають багато енергії і знижують тривалість роботи батареї. Для забезпечення додаткового охолодження мобільного комп'ютера рекомендують використовувати спеціальні підставки.
Інструкція
1
При виборі підставки для ноутбука необхідно врахувати масу нюансів. Почніть з визначення типу аксесуара, з яким вам буде зручно працювати.
2
Якщо ви часто тримайте ноутбук на колінах, придбайте м'яку підставку, всередині якої знаходиться спеціальний наповнювач. Даний аксесуар забезпечить комфортну роботу з ноутбуком, але навряд чи значно знизить температуру комп'ютера.
3
Для установки ноутбука на стіл придбайте жорстку підставку. У деяких моделях можуть бути присутніми спеціальні отвори, що дозволяють стабільно отримувати повітря з навколишнього середовища.
4
Дорожчі моделі підставок оснащені додатковими кулерами. Придбайте такий аксесуар, якщо ви використовуєте мобільний комп'ютер для ігор. Зовнішні вентилятори здатні значно знизити температуру ноутбука, що допоможе уникнути перегріву устаткування.
5
Пам'ятайте про те, що якість охолодження залежить і від матеріалу, з якого виготовлена підставка. В даному випадку алюмінієві вироби на порядок краще пластикових аналогів. Очевидний мінус таких підставок - досить велику вагу.
6
Зверніть увагу на можливість складання аксесуара і зміни кута нахилу стільниці. Наявність таких функцій дозволить не тільки досягти максимально комфортної роботи з ноутбуком, але і полегшить транспортування охолоджуючого елемента.
7
При виборі підставки для мобільного комп'ютера обов'язково уточніть габарити. Пам'ятайте про те, що мобільний комп'ютер повинен спиратися на стільницю ніжками, а не прилягати до неї всім корпусом.
8
Деякі підставки наділені USB-портами. Це дозволяє компенсувати аналогічного роз'єму мобільного комп'ютера, до якого підключені вентилятори. Приділіть увагу цій особливості, якщо ви постійно підключаєте до ноутбука периферійні пристрої.
Перегрів ноутбука може призвести до виникнення цілого ряду серйозних проблем, починаючи з зависання системи і закінчуючи виходом комплектуючих з ладу. Щоб уникнути подібних проблем і продовжити термін служби пристрою, рекомендується користуватися спеціальною охолоджуючої підставкою.

Основи вибору охолоджуючої підставки для ноутбука

У першу чергу потрібно вибрати тип пристрою. Підставки діляться на два основних типи: з активним і з пасивним охолодженням. У першому випадку обладнання знижує температуру за допомогою вбудованих кольорів, у той час як в моделях другого типу власних вентиляторів немає. Якщо ваш ноутбук сильно перегрівається, віддайте перевагу першому варіанту. Якщо ж вам потрібно лише підтримувати оптимальну температуру, достатньо буде моделі з пасивним охлажденіем.Когда ви виберете відповідний тип пристрою, зверніть увагу на його розміри. Якщо підставка буде дуже маленькою, вона не зможе забезпечувати ефективне охолодження ноутбука. Надто великі моделі також недоречні - здебільшого вони працюватимуть вхолосту. Слід вибирати підставку, яка за розмірами ідеально підійде саме для вашого ноутбука.Обратіте увагу ще на два важливих взаємопов'язаних критерію - рівень шуму і потужність пристрою. Чим вище потужність кольорів в підставці для ноутбука, тим ефективніше вони будуть охолоджувати обладнання. З іншого боку, висока частота обертання може призвести до посилення шуму, який видають вентилятори. Якщо ваш ноутбук не занадто сильно перегрівається, варто віддати перевагу золотій середині. У разі ж, коли доводиться значно знижувати температуру пристрою, доречніше буде придбати підставку з дуже потужними кулерами, нехай навіть вони будуть працювати досить шумно.

Підставка для охолодження ноутбука: додаткові нюанси

Пам'ятайте, що велика кількість вентиляторів ще не є ознакою того, що пристрій відрізняється високою якістю. Оптимальний варіант - підставка з 1-2 потужними кулерами. Вироби з 4 і більше вентиляторами, кожен з яких відрізняється порівняно низькою потужністю, будуть менш ефективні. Більше того, користуватися ноутбуком стане не надто комфортно через високого рівня шума.Не варто ігнорувати такий критерій, як дизайн охолоджуючої підставки для ноутбука. Безумовно, технічні характеристики важливіше оформлення, однак це не означає, що дизайну можна взагалі не приділяти уваги. Серед безлічі сучасних підставок ви легко знайдете ту, яка буде ідеально поєднуватися з вашою моделлю ноутбука. Більше того, до ваших послуг моделі зі світлодіодним підсвічуванням та іншими додатковими елементами, які можуть не тільки покращувати оформлення охолоджуючої підставки, але і робити це обладнання більш функціональним і зручним у використанні.