Як відновити файли після форматування жорсткого диска. Як повернути отформатированную карту.

Не варто засмучуватися, якщо ви з якої-небудь причини видалили з жорсткого диска важливі файли. Більшість інформації можна відновити, якщо слідувати правильному алгоритму дій.
Вам знадобиться
  • Easy Recovery.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою Easy Recovery для пошуку і відновлення важливих файлів, видалених з жорсткого диска або зовнішніх накопичувачів. Перед встановленням програми переконайтеся в тому, що обрана версія підходить для роботи з використовуваною операційною системою. Виконайте інсталяцію програми Easy Recovery і перезавантажте комп'ютер.
2
Важливо врахувати той факт, що встановлювати додаток слід на неформатований розділ вінчестера. Такий підхід запобіжить перезапис видаленої інформації. Запустіть Easy Recovery, якшо по ярлику на робочому столі.
3
Виберіть режим роботи «Відновлення даних». У тому випадку, якщо ви повністю очистили певний розділ жорсткого диска, перейдіть до підпункту «Відновлення після форматування». Встановіть прапорець біля пункту «Глибоке сканування". Виділіть лівою кнопкою миші локальний диск, який буде проаналізований програмою. Натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть параметри локального диска. Врахуйте, що в цій графі потрібно вибрати характеристики, якими тому володів до форматування. Якщо ви змінили файлову систему, вкажіть цей факт. Натисніть кнопку «Сканувати».
5
Процес аналізу віддаленої інформації може зайняти від 20 до 50 хвилин. Багато залежить від швидкості вінчестера і відсканованого локального диска. Дочекайтеся надання списку знайдених файлів. Ті з них, які слід зберегти в первинному стані, виділіть галочками.
6
Натисніть кнопку «Зберегти». Виберіть зовнішній накопичувач або розділ жорсткого диска, куди будуть розміщені вибрані файли. Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення обробки інформації.
7
Застосуйте функцію «Реконструкція файлів», якщо певна частина інформації була пошкоджена в процесі відновлення. Основне призначення зазначеної функції - реставрація документів та архівів різного типу.