Як додати відеокарту.

Для передачі зображення на монітор або інший зовнішній дисплей в комп'ютерах використовуються відеокарти або інтегровані відеоадаптери. Щоб замінити це обладнання, потрібно врахувати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - драйвери для відеокарти.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте, які інтерфейси присутні на материнській платі вашого комп'ютера. Вивчіть інструкцію до цього елемента. Найкраще знайти необхідну інформацію на сайті розробників системної плати.
2
У старих моделях ПК використовуються відеокарти з інтерфейсом AGP. Пристрої подібного типу досить складно знайти, тому їх випуск сильно обмежений. У сучасних комп'ютерах присутні слоти PCI і CPI Express. Обов'язково уточніть кількість інтерфейсів, що підходять для підключення дискретних відеокарт.
3
Придбайте відеоадаптер потрібного формату. Зверніть увагу на той факт, що деякі моделі потужних пристроїв вимагають підключення додаткового живлення. Переконайтеся в наявності необхідних перехідників, що дозволяють підключити відеокарту до БП комп'ютера.
4
Перед заміною відеоадаптера краще видалити всі присутні драйвери, що підтримують роботи цього пристрою. Даний крок дозволить запобігти неполадки, викликані несумісністю нового обладнання з діючими програмами.
5
Вимкніть ПК і відключіть обладнання від мережі змінного струму. Зніміть ліву стінку системного блоку, попередньо викрутивши кілька гвинтів. Вимкніть від відеоадаптера кабель монітора. Витягніть стару відеокарту. Зазвичай ці пристрої утримуються спеціальними засувками.
6
Вставте новий відеоадаптер. Переконайтеся в тому, що пристрій надійно закріплене у слоті. Підключіть до відеокарти кабель монітора. З'єднайте системний блок з джерелом живлення.
7
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи. Оновіть програмне забезпечення, що містить драйвери для нової відеокарти.
8
Якщо ви хочете використовувати відразу два пристрої передачі відеосигналу, відвідайте сайти розробників обраних карт. Знайдіть і встановіть програму, що забезпечує синхронну роботу двох відеоадаптерів. Відразу варто відзначити, що в даній ситуації настійно рекомендують використовувати карти однієї фірми.