Як робити скріншоти в програмах.

Для швидкого збереження важливої інформації нерідко використовують знімки екранів. Дана технологія дозволяє відобразити поточний стан програми або гри. Іноді скріншоти роблять при збереженні елементів web-сторінок.
Вам знадобиться
  • - Fraps;
  • - програма «Ножиці».
Інструкція
1
В операційних системах Windows передбачені утиліти, що дозволяють швидко виконувати захоплення зображення з екрану. У Windows Seven використовуйте програму «Ножиці».
2
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в каталог «Стандартні». Він повинен знаходитися в підміню «Усі програми». Створіть ярлик програми «Ножиці», перемістивши іконку на робочий стіл.
3
У потрібний момент запустіть цю програму і виділіть лівою кнопкою миші необхідну область екрану. Відразу після виконання цієї процедури запуститься меню швидкого редагування параметрів.
4
Обведіть важливі елементи за допомогою інструменту «Перо» або виділіть їх «Маркером». Натисніть клавіші Ctrl і S. Введіть назву отриманого скриншота і вкажіть місце для його зберігання.
5
Якщо ви працюєте в середовищі ОС Windows XP, використовуйте поєднання двох вбудованих додатків. Для початку в потрібний момент просто натисніть клавішу Print Screen, що знаходиться у верхній частині клавіатури. Це дозволить зберегти скріншот в буфер обміну.
6
Тепер відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в папку «Стандартні». Відкрийте програму Paint. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області робочого вікна і виберіть пункт «Вставити». Почекайте деякий час, поки зображення з'явиться у вікні програми.
7
Звузьте кордону білого тла, якщо картинка не зайняла цю область повністю. Відкрийте меню «Файл». Клацніть по пункту «Зберегти як». Виконайте збереження скріншота, заповнивши запропоновану форму.
8
У тій ситуації, коли ви працюєте з повноекранними програмами, необхідно вдаватися до допомоги додаткових додатків. Встановіть Fraps, запустіть цю програму і відрийте вкладку ScreenShot.
9
Оберіть клавішу, натискання якої буде зберігати знімок з екрану. Поверніть Fraps, запустіть потрібну програму і створіть скріншоти.