Як додати програму в брандмауер.

В операційних системах Windows передбачена строєна система захисту, яка отримала назву брандмауер. Ця служба допомагає запобігти виконанню небажаних процесів, які можуть призвести до збоїв в системі.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що брандмауер Windows активний для певних локальних і зовнішніх мереж. Відкрийте меню «Пуск». Перейдіть в панель управління комп'ютером.
2
Відкрийте меню «Система і безпека" і виберіть пункт «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри», якщо в даний час дана служба відключена.
3
Тепер перейдіть за посиланням «Додаткові параметри», щоб мати можливість детально налаштувати роботу брандмауера. У лівій частині робочого вікна знайдіть меню «Правила для вхідних (вихідних) підключень» і відкрийте його.
4
В графі «Дії» виберіть пункт «Створити правило». Дочекайтеся запуску нового діалогового меню. У вікні, виділіть пункт «Для програми». Натисніть кнопку «Далі».
5
Якщо вам потрібно змінити дозволу для конкретного додатка, виділіть пункт «Шлях програми» і натисніть кнопку «Огляд». Тепер вкажіть основний exe-файл, який запускає настраиваемую програму. Виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть "Відкрити".
6
Перейдіть до наступного етапу, натиснувши кнопку «Далі». Виберіть доступні варіанти обслуговування даного додатка. Якщо ви повністю довіряєте цій програмі, активуйте пункт «Дозволити підключення». Для запобігання виходу програми в мережу виберіть параметр «Блокувати підключення».
7
Для детальної настройки з'єднання вкажіть пункт «Дозволити безпечне підключення». Натисніть кнопку «Далі». Виділіть галочками типи мереж, для яких буде активно дане правило. Натисніть кнопку «Далі». Введіть ім'я правила і натисніть «Готово».
8
Для припинення роботи створеного фільтра клікніть по його назві правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключити правило». При цьому сам фільтр не буде видалений, а лише перестане працювати.