Як діагностувати комп'ютер.

Велика кількість неполадок, пов'язаних з роботою персонального комп'ютера, може бути вирішено без допомоги фахівців. Перед тим як приступити до виправлення помилок, необхідно виконати діагностику комп'ютера і операційної системи.
Вам знадобиться
  • - Dr. Web CureIt;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
У тому випадку, коли помилки проявляються в уповільненні роботи комп'ютера або періодичних зависаннях, перевірте жорсткий диск на наявність шкідливих файлів. Скачайте додаток Dr. Web CureIt.
2
Порвіте з'єднання з інтернетом і запустіть завантажену програму. Обов'язково дочекайтеся завершення сканування всіх розділів жорсткого диска. Видаліть знайдені шкідливі файли і програми.
3
Спробуйте застосувати функцію відновлення попереднього стану операційної системи. Досить часто вона дозволяє виправити збої, викликані невірним конфигурированием ОС або установкою неякісного програмного забезпечення.
4
Нерідко періодичні збої в роботі комп'ютера можуть бути наслідком псування модулів оперативної пам'яті. Відкрийте меню «Пуск». Введіть в рядок пошуку слово «Адміністрування». Натисніть клавішу Enter.
5
Перейди ті в меню «Засіб перевірки пам'яті Windows». Підтвердіть перезавантаження комп'ютера для запуску зазначеного додатка. Дочекайтеся повного завершення аналізу модулів оперативної пам'яті.
6
Якщо персональний комп'ютер взагалі не включається, переконайтеся в справності блоку живлення. Самостійно діагностувати даний елемент досить складно. Замініть БП аналогічним пристроєм і спробуйте включити комп'ютер.
7
Вивчіть реакцію внутрішніх елементів на натискання кнопки включення ПК. Якщо вентилятори починають обертатися, але на дисплей не виводиться зображення, проблема в системній платі або відеокарті.
8
Замініть пристрій обробки і передачі зображення. Деякі системні плати володіють інтегрованим відеочіпом. Перемкніть активний адаптер в меню BIOS. Якщо проблема не була вирішена, причина в несправній материнській платі. Замініть цей елемент аналогічним обладнанням.