Як швидко зібрати волосся. Як зібрати волосся в міцний хвіст.

Для створення повсякденних, але елегантних зачісок на волоссі різної довжини використовуються дві основні техніки - фіксація в хвіст і закручування по колу або вертикалі. Після декількох тренувань весь процес буде займати не більше 3-5 хвилин.
Інструкція
1
Відокремте одну пасмо в нижній частині голови ззаду. Зберіть інші волосся у хвіст, зафіксуйте тонкої і міцної гумкою. Підніміть незадіяний локон, обробіть невеликою кількістю воску. Оберніть пасмо навколо гумки кілька разів, кінчик виведіть під хвіст і закріпіть невидимкою. Таким способом ви можете зібрати волосся на потилиці, на верхівці або збоку, оформити зачіску за типом «Мальвіна».
2
Зберіть волосся у хвіст на рівні середини вух. Складіть шнурок або тонку атласну стрічку навпіл. Введіть петлю знизу вгору в простір між поверхнею голови і гумкою так, щоб по обидві сторони від стрічки було приблизно однакову кількість волосся. Помістіть хвіст в вигин, потягніть вниз за кінчики. Волосся з боків від гумки утворюють своєрідні ролики. Після цього можна заплести косу або залишити як є.
3
Розчешіть волосся, підніміть їх рукою на рівні потилиці. Закрутіть їх у напрямку вниз, щоб посередині голови утворився вертикальний ролик. Тримаючи кінці однією рукою, інший зафіксуйте зачіску шпильками. Якщо волосся неслухняне, попередньо перекиньте їх на одну сторону, вертикально заколіть їх кількома невидимками по центру голови. Закрутіть ролик. Шпильки кріпите під невидимками. Для створення об'єму на тім'ї, можна начесати волосся перед створенням зачіски. Кінці накрутите.
4
Зафіксуйте волосся в хвості міцної гумкою. Розділіть їх на дві приблизно рівні за обсягом пасма, поздовжніми рухами нанесіть на кожну невелику кількість воску. Закрутіть локони, щоб утворився джгут. Тримаючи кінчики однією рукою, сформуйте пучок, кілька разів обвивши волосся навколо гумки. Заколіть по периметру шпильки, якщо вони погано тримаються, скористайтеся маленької вивертом, описаної в кроці 3.