Як без макіяжу виглядати красивою.

У 17 років легко виглядати надзвичайно без макіяжу, але після необхідно прикласти деякі зусилля, щоб підкреслити свою природну красу, не вдаючись до декоративної косметики.
Інструкція
1
Доглядайте за своєю шкірою, саме вона ваш основний козир в відсутність декоративної косметики. Щоденні процедури повинні проводитися двічі на день вранці і ввечері і включати в себе очищення і зволоження епідермісу, а в зимовий час ще й харчування. Вибирайте засоби, виходячи з типу вашої шкіри, щоб не пересушити її і уникнути жирного блиску. Хоча б раз на тиждень робіть маски для обличчя, шиї та зони декольте, не забувайте позбуватися від чорних крапок, краще це робити в салоні або за допомогою спеціальних смужок.
2
Висипайтеся. Під час сну відпочиває не тільки ваш організм, але і шкіра. Якщо ж на ранок у вас з'явилися круги під очима, скористайтеся сучасними розробками косметичних компаній, наприклад, гелями з аплікаторами у вигляді ролика з металевим кулькою. За рахунок холодного дотику гель дозволяє зняти припухлості. Якщо такого засобу під рукою не виявилося, помістіть в холодильник 2 чайні ложки на п'ять хвилин, покладіть їх на очі і залиште ненадовго.
3
Використовуйте тоніки, що поліпшують колір обличчя. Вони містять світловідбиваючі мікрочастинки, це дозволяє приховати дрібні дефекти і посилити сяйво шкіри.
4
Намагайтеся не пити на ніч, щоб очі на ранок не були припухлими. Якщо уникнути цього не вдалося, випийте легкий сечогінний, добре допомагає кава або настій мучниці, останній необхідно приймати з обережністю тим, у кого є проблеми сечовидільної системи.
5
Щоб створити легкий рум'янець, трохи пощипайте себе за щоки, до них доллє кров, і бліде обличчя оживе.
6
Завийте вії спеціальними щипчиками або просто прикладіть до них пальці, щоб вони розпушились і підвелися вгору. Надайте форму брів, якщо вони волоски направлені в різні боки.
7
Користуйтеся шампунями і бальзамами, що підсилюють природний блиск волосся. Не лінуйтеся і робіть укладку.
8
Посміхайтеся і випромінюйте позитивні емоції.