Як оновити полірований шафа. локрасіть полірований шафа.

Після ремонту в квартирі старий зручний полірований шафа перестав вписуватися в ваш оновлений інтер'єр. Не поспішайте розлучатися з міцною меблями, відвіз її на дачу або виконав на смітник. Оновлення шафа своїми руками. Всі необхідні товари для декоративних робіт можна придбати у великому будівельному магазині.
Вам знадобиться
  • - полірований шафа;
  • - самоклеюча плівка;
  • - рулетка;
  • - ножиці;
  • - квітковий розпилювач;
  • - повстяний шпатель або м'яка ганчірочка.
Інструкція
1
Використовуйте самоклеящуюся плівку для декоративного оздоблення шафи. Цей спосіб самий «чистий». Вам не потрібно трудомісткий процес зі зняття старого покриття. Плівка прекрасно ляже на гладке поліроване дерево.
2
Зніміть розміри з поверхонь шафи, які будете оновлювати. Придбайте самоклейку відповідного забарвлення і фактури. Звертайте увагу на ширину плівки, щоб уникнути зайвих стиків на видимих поверхнях.
3
Отвинтите з дверцят шафи ручки і замочки. Зніміть декоративні накладки, якщо вони є.
4
Уважно огляньте поліровану поверхню. Якщо на ній є глибокі і широкі подряпини, відколи, закрийте їх шпаклівкою для робіт по дереву. Попередньо ошкурьте ці місця і заґрунтуйте. Після висихання шпаклівки ще раз відшліфуйте нерівності.
5
Відкладіть необхідні розміри на розлініяної зворотному боці самоклейки. Ви можете оновити всю поверхню шафи, тільки дверці або зробити з плівки імітацію декоративних вставок. Для цієї мети цікаво буде виглядати плівка з малюнком під плетіння або шкіру.
6
Наберіть воду в квітковий розпилювач і додайте туди трохи засобу для миття посуду або рідкого мила, щоб вийшов злегка мильний розчин.
7
Побризкайте мильною водою на ту поверхню полірованого шафи, де будете приліплювати самоклеящуюся плівку.
8
Відокремте самоклейку від основи з одного краю на 5-10 см. Папір відігніть, а липку сторону плівки прикладіть до зволоженою поверхні шафи. Візьміть у руки повстяний шпатель або м'яку ганчірочку. Обережно розгладжуючи від середини до країв, виганяйте з-під плівки краплі води і повітря.
9
Якщо утворилася складка, відразу ж її розрівнюйте, відокремивши найближчий край плівки. Випадково вийшов повітряний міхур проколіть голкою, потім притисніть це місце ганчірочкою.
10
Підберіть для шафи нові ручки і декоративні накладки. Можна обрамити дверцята дерев'яними лиштвами або поліуретановими молдінгами або жолобниками.