Як намалювати косу. навчіть мене робити зачіски у вигляді бантика.

Для реалістичного, красивого зображення зачіски з косою необхідно врахувати в малюнку обсяг волосся, детально відобразити особливості плетіння і виділити області світла і тіні.
Інструкція
1
Подумайте, яку саме зачіску ви хочете зобразити. Ви можете намалювати косу, згорнуту в калач на голові, заплетену «дракончиком» або вибрати традиційний російський варіант, що починається від потилиці.
2
Виділіть область плетіння. Для цього проведіть дві паралельні лінії, ширина між якими відповідає товщині коси. Якщо ви малюєте «дракончика», допоміжні відрізки повинні трохи розширюватися внизу, оскільки в міру плетіння до первинних пасмам додаються додаткові, і коса стає товщі.
3
Починайте промальовування коси з місця, де її починають плести. Зобразіть округлені лінії, спрямовані від країв виділеної області до центру. Кожна наступна рисочка повинна брати початок трохи нижче, ніж попередня, розташована з іншого боку. На кінці коси намалюйте бант, резиночку або заколку.
4
Якщо ви малюєте «дракончик» (її ще називають французької кіскою), проведіть плавні лінії від краю росту волосся до центру голови, вони повинні відповідати пасмам, задіяним в процесі плетіння. Саме тому число звивин на самій косі має дорівнювати кількості цих локонів.
5
Приступайте до фарбування. Щоб підкреслити коси плетіння і природний блиск волосся, виділіть світлішим відтінком найбільш виступаючі фрагменти плетіння. Дотримуйтесь напрямок росту волоса. Крім того, врахуйте, звідки на модель падає світло, щоб виділити затінені області. Це особливо важливо, якщо ви малюєте косу, укладену навколо голови.
6
Пам'ятайте про те, що відросло волосся і пасма на маківці, можуть бути світліше інших через вплив сонця. Тому деякі ділянки голови зробіть більш світлими. Це особливо помітно у власниць русявого волосся. Вицвілі локони можна зобразити з боків голови, якщо ви малюєте французьку косичку. Так зачіска буде виглядати більш природно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jrFIpGHrFyw