Як імпортувати дані.

Для тих, хто працює в системі Iris CRM, найбільш актуально стоїть питання про імпортування даних з документа Excel. Виконання імпорту вимагає настройки багатьох значень, які впливають на точність переданих даних. Крім створення резервної копії бази даних CRM, потрібно виконання інших дії в системі Iris.
Вам знадобиться
  • Імпорт даних з файлу Excel.
Інструкція
1
Для того щоб почати процедуру імпорту, необхідно зайти в розділ «Адміністрування» і вибрати пункт «Імпорт». Здебільшого, всі налаштування імпорту, які ви бачите перед собою, підходять багатьом користувачам, але іноді вимагає якоїсь коригування.
2
При додаванні файлу з розширенням .xls, необхідно створити нову надбудову. Натисніть на пункт «Додати».
3
В цьому вікні можна встановити додаткові параметри надбудови. Для додавання додаткового користувача системи, необхідне дотримання основних правил: новий користувач має бути видно не тільки адміністратору, але й іншому колу осіб. Це коло осіб можна побачити на вкладці «Призначувані права користувачів» або «Групи користувачів». Тут же можна призначити права новому учаснику Iris CRM.
4
Правила пошуку дублікатів можна визначити тільки на вкладці «Перевірка на дублікати». Тут вказані всі доступні правила при пошуку повторюваних елементів.
5
Варто відзначити, що правила, які були створені для однієї таблиці, не зможуть вплинути на пошук схожих значень в абсолютно іншій таблиці. Також варто відзначити, що при створенні декілька правил для однієї таблиці ставиться умова «Або», т.к. умови «І/або» не може бути.
6
Таким чином, в системі Iris CRM з'являється копія вашої таблиці з файлу Excel, до якої внесені всі зміни налаштувань імпорту. При подальшому імпорті можна спиратися на вже створений варіант налаштувань.