Як швидко позбавитися від вошей і гнид. Як швидко позбавиться від вошей в домашніх умовах.

Воші - кровоссальні комахи, що паразитують на волосяних покривах і в швах одягу. Відкладають яйця, які щільно прикріплюються за допомогою спеціальних клейких залоз. Позбутися від паразитів швидко можна за допомогою фармацевтичних препаратів, представлених в аптеці у широкому асортименті.
Вам знадобиться
  • - фармацевтичні засоби проти педикульозу;
  • - жарова шафа;
  • - праска;
  • - інтексіцідние препарати проти повзаючих комах.
Інструкція
1
Педикульоз відноситься до небезпечного паразитарного захворювання, воші можуть бути переносниками висипного та поворотного тифу, тому якщо ви виявили живих комах або гниди, починайте негайну боротьбу, спрямовану на їх знищення.
2
Зверніться в санітарну епідемічну станцію, де ви зможете придбати спеціальні препарати для швидкого знищення вошей, або в аптеку. Для боротьби з головними і лобковими вошами використовуються мазі, лосьйони і суспензії; «Ниттифор», «Спрегаль», «Пара Плюс», «Сумітрін», «Медіфокс», «Педекс», «Фенотрін», чемерицеву вода і 6% борна мазь.
3
Нанесіть засіб на волосся, щоб вони були дуже сильно зволожені, накрийте гумовий шапочкою або целофановим пакетом, через 1 годину ретельно змийте водою з використанням шампуню. Деякі засоби діють протягом 30 хвилин, тому перед початком використання ознайомтеся з анотацією, яка вкладена в коробку кожного засобу.
4
За одне застосування за допомогою спеціальних ліків ви впораєтеся з вошами і гнидами без особливих проблем. Лікуватися повинні всі члени родини. Якщо комахи виявлені в дитячому закладі, необхідно проводити обробку всіх вихованців.
5
Щоб швидко впоратися з платтяними вошами, виперіть весь одяг на високому температурному режимі. Матраци, подушки, ковдри здайте для обробки в санітарну протиепідемічну станцію, де їх прожарити в спеціальній шафі або винесіть на мороз, якщо воші з'явилися в зимовий час.
6
Одяг ретельно пропрасуйте гарячою праскою, приділяючи особливу увагу швах. В квартирі проведіть прибирання за допомогою пилососа і розчину з хлорсодержащими засобами. Якщо платтяних вошей було багато, обробіть все приміщення інтексіціднимі препаратами, призначеними для знищення повзаючих комах.
7
Всі речі з себе зніміть, обробіть, ретельно вимийтеся. У подальшому дотримуйте строгі правила особистої гігієни, щоб платтяні воші більше не з'явилися.