Як швидко очистити обличчя.

Для підтримки шкіри особи в здоровому і свіжому стані необхідно щодня очищати його від декоративної косметики і забруднень. Швидко прибрати макіяж або бруд можна за допомогою спеціальних косметичних засобів.
Інструкція
1
Користуйтеся косметичним милом. Подібне умивання допоможе позбутися від забруднень шкіри. Уважно стежте за своїми відчуттями. Застосування мила не повинно викликати відчуття стягнутості і дискомфорту.
2
Якщо у вас дуже суха або запалена шкіра, краще відмовтеся від мила. Краще придбати спеціальне очищає масло для вмивання. Кілька його крапель нанесіть на обличчя. Потім збризніть його водою і вспеньте. Під дією кошти утворюється молочна емульсія з надзвичайно ніжною текстурою. Вона прекрасно видалить залишки косметики і будь-які забруднення. Засіб після використання змийте звичайною теплою водою.
3
Видаляйте макіяж за допомогою косметичного молочка з жирністю 20-30%. Таким чином, ви без особливих зусиль приберете бруд і частинки декоративної косметики. Засіб нанесіть на шкіру і рівномірно розподіліть по всій поверхні. Потім видаліть за допомогою серветки.
4
Молочко для вмивання використовуйте по-іншому. Нанесіть його на обличчя і змийте засіб разом з гримом теплою водою. При цьому не застосовуйте додаткові очищаючі засоби.
5
Протирайте обличчя лосьйоном. Для цього на ватний диск або серветку нанесіть рідину і видаліть всі забруднення з поверхні шкіри. Не забувайте, що у складі лосьйонів присутній спирт. Його відсоток в подібних засобах може бути різним. Так, власницям жирної шкіри необхідний лосьйон з вмістом спирту 15-25%, жінкам з в'янучої або сухою шкірою - не більше 6-8%.
6
Для вмивання використовуйте пінку. Нанесіть трохи засобу на вологе обличчя, вспеньте і змийте теплою водою. Так ви видалите всі забруднення з шкіри. Пінку можна замінити емульсією. Вона відрізняється тим, що в її складі більше жиру. Цей нюанс передбачений для людей із сухою та високочутливої шкірою.
7
На обличчя нанесіть трохи гелю і вспеньте його водою. Отриману рясну піну змийте. Гель добре очистить шкіру. Завдяки своїй нежирної текстурі він підійде для людей з будь-яким типом шкіри.