Як почати нове життя підлітку.

У перехідному віці максималізм, притаманний підліткам, досягає піку свого розвитку. Саме тому вони намагаються скоріше позбутися «гніту» батьківських моралей, щоб відправитися підкорювати найбільші вершини.
Інструкція
1
Але часто цей шлях буває небезпечним і, стикаючись з першими проблемами і нерозумінням, підліток починає набивати свої перші шишки. І тоді виникає нове гостре бажання щось змінити в житті. Але перш ніж це зробити, важливо проаналізувати і зрозуміти, що б ви хотіли залишити з минулого. В даний «список» повинні увійти люди, з якими ви б хотіли продовжити свій шлях, ваші моральні цінності, які на сьогоднішній момент є для вас незмінними і т.д.
2
Після цього аналізу подумайте про те, чого, власне, ви хочете від «нового» життя. Чим ви заповните відкрився перед вами чистий аркуш? Тут важливо чути тільки свої серце і розум, а не піддаватися впливу однолітків, переваги яких, як втім, і ваші, на даному етапі змінюються подібно попутному вітру. Особливо це стосується бажання розпочати статеве життя. В першу чергу ви повинні бути готові до цього кроку, а не шукати «слушної нагоди», щоб довести однокласникам або хлопцям з двору, що ви «давно дозріли».
3
Яких би кардинальних змін у звичному укладі вам не хотілося, у вашому житті обов'язково має бути місце для батьків і близьких родичів. Саме ці люди дбали про вас до певного моменту, в той час як ви не могли навіть самостійно вмитися. Яку б нове життя ви не починали, поважайте батьків і близьких, адже, швидше за все, саме вони в потрібний момент виявляться з вами поруч.
4
Отже, нова життя не починається з змін у поза, як здається підліткам і навіть більшості дорослих людей. Переїзд в інше місто або нові кеди або екстремальна зачіска навряд чи змінять ваші щоденні звички і поведінку. Але як тільки ви почнете працювати над собою, спробуєте поліпшити свої риси характеру і розвинути нові позитивні якості, тоді і ваше життя стане змінюватися в кращий бік.