Як виставити кут запалювання.

Кут випередження запалювання в автомобілі визначається кутом повороту колінчастого вала від моменту появи іскри на свічці до положення поршня у верхній мертвій точці. Кут запалювання збивається через погано натягнутою ланцюга або прокручування ременя. Для хорошої роботи двигуна необхідно виставити кут випередження запалювання.
Вам знадобиться
  • Ключ "на 36", ключ "на 13", викрутка, ключ свічки.
Інструкція
1
Для початку необхідно відключити мінусову клему з акумулятора. Потім викрутити свічку з першого циліндра, попередньо знявши з неї високовольтний провід.
2
Далі за допомогою ключа "на 36" необхідно вручну прокрутити шків колінчастого вала до збігу мітки на ньому з верхньої рискою на корпусі двигуна (вона відповідає куту випередження запалювання 0 градусів). Мітка на шківі коленвала означає знаходження поршня першого циліндра у верхній мертвій точці.
3
Після суміщення міток необхідно перевірити, чи знаходиться поршень першого циліндра у верхній мертвій точці. Це робиться за допомогою викрутки (будь-якого довгого тонкого предмета). Викрутку необхідно засунути в отвір циліндра (куди вставляється свічка), якщо вона при цьому йде зовсім неглибоко, то поршень знаходиться у верхній мертвій точці.
4
Після цього необхідно зняти кришку з розподільника запалювання, за допомогою ключа "на 13" відкрутити гайку, що кріпить корпус розподільника. Потім дістати розподільник запалювання так, щоб бігунок міг вільно обертатися. Потім потрібно його направити на контакт першого циліндра (дивитися по кришці). Після цього вставити розподільник на місце, закрити його кришку.
5
Далі потрібно закрутити свічку першого циліндра і закріпити на неї контакті високовольтного проводу. Під'єднати назад мінусову клему акумулятора. Після цього можна сміливо заводити машину.
Зверніть увагу
Якщо машина не заводиться після виставлення запалювання, необхідно відрегулювати зазор між контактами переривника.
Корисна порада
Прокрутити шків колінчастого вала можна й іншим способом: включивши четверту передачу, поддомкратіть провідні колеса автомобіля і прокрутивши їх до необхідного збіги міток шківа коленвала і корпусу двигуна.