Як вибрати модель телефону.

Модельний ряд сучасних мобільних телефонів просто величезний. Серед великої кількості пристроїв досить складно вибрати апарат, який ідеально підійде конкретній людині.
Інструкція
1
Почніть з визначення форм-фактора майбутнього мобільного телефону. Найчастіше можна зустріти апарати трьох видів: моноблок, слайдер і розкладачка. Всі перераховані пристрої мають свої переваги і недоліки. Моноблоки, як правило, є найбільш міцними.
2
Основна перевага розкладачок - надійний захист дисплея. Дані телефони можна використовувати без захисних плівок і чохлів. Врахуйте, що знайти потужний смартфон-розкладачку досить складно. Крім того, подібні телефони вкрай рідко наділяють сенсорним дисплеєм.
3
Якщо ви хочете поєднати великий дисплей з відносно маленьким розміром самого телефону, придбайте слайдер. У таких пристроїв клавіатура засувається за дисплей. Крім того, нерідко можна зустріти слайдери з сенсорним екраном.
4
Особливу увагу приділіть типом дисплея мобільного пристрою. Не купуйте сенсорний телефон, якщо в цьому немає необхідності. Такі пристрої досить легко пошкодити, а їх вартість їх ремонту іноді порівнянна з ціною нового апарат.
5
Уточніть наявність додаткових функцій в мобільному телефоні. Важливо розуміти, що в певних моделях вони реалізовані досить посередньо. Не варто купувати мобільний телефон заради функції mp3-плеєра. Окремий пристрій буде працювати набагато якісніше і прослужить значно довше. Крім того, активне використання додаткових можливостей негативно позначається на роботі акумулятора.
6
Вибирайте модель стільникового телефону виходячи з особливостей, виявлених в попередніх кроках. Врахуйте, що нерідко можна зустріти пристрої з ідентичними можливостями. При цьому їх різниця в їх ціні може становити кілька тисяч рублів. Не купуйте мобільний пристрій, наділене цілим рядом різних функцій, якими ви не будете користуватися.