Як додати мову в телефон.

Часто виробники мобільних телефонів встановлюють в апарати тільки два мовних пакета: англійська і рідну мову населення, для чиєї країни призначається модель. Ви можете самостійно додати в телефон потрібну мову.
Вам знадобиться
  • - програма PPModd;
  • - програма для прошивки телефону Phoenix;
  • - файл ppm, що підходить для вашого телефону;
  • - телефон і кабель для підключення до комп'ютера.
Інструкція
1
Для того щоб додати в телефон нову мову, вам необхідно прошити його модифікованим ppm-файлом, що містить потрібну мову. Ви можете знайти його у звичайній прошивці для своєї моделі телефону. Даний файл містить текстові ресурси, картинки, анімацію, музику.
2
Скачайте та встановіть програму PPModd. Запустіть її та натисніть кнопку Open. Виберіть ppm-файл, що містить потрібний вам мову. Відкрийте його, це відбувається не відразу, почекайте секунд 30.
3
Розкрийте дерево PPM, натиснувши на значок +. У меню, зайдіть в пункт TEXT. Виберіть потрібну мову та натисніть на нього правою кнопкою миші. У меню виберіть пункт Export to xml. Проробіть цю операцію для пунктів AORD і LDB. Збережіть результат виконаних операцій, натиснувши кнопку Save.
4
Відкрийте ppm-файл, яким будете прошивати телефон, щоб додати в нього вибрана мова. У вкладках TEXT, AORD і LDB видаліть непотрібні мови, для цього виділіть їх, натисніть праву кнопку миші і виберіть команду Delete.
5
Щоб додати до ppm-файл потрібну мову, натисніть на вкладку TEXT правою кнопкою миші і виберіть пункт Import from xml. Запишіть у нього збережений раніше файл. Те ж саме необхідно виконати для вкладок AORD і LDB, записавши в кожен пункт окремий файл.
6
Після завершення роботи з ppm-файлом необхідно його зберегти. Для цього натисніть кнопку Create PPM. Вкажіть шлях для збереження файлу. Щоб зручніше було шукати його в подальшому, збережіть його на робочому столі. Дочекайтеся збереження ppm, це займає деякий час.
7
Запустіть програму Phoenix і прошийте ваш телефон створеним вами ppm-файлом. Уважно дотримуйтесь вказівок під час прошивки телефону.
Зверніть увагу
Ви можете відразу встановити прошивку ppm, видаливши всі зайві мови, якщо в ній вже є потрібну мову.
Корисна порада
Будьте уважні і в точності дотримуйтесь інструкції при прошивці телефону. В іншому випадку це може призвести до виходу апарату з ладу.