Як возити дитину в колясці.

Перед молодими матусями встає дуже багато питань: як годувати, як одягати, як доглядати за немовлям. Та й прогулянки на вулиці викликають страх: наші вулиці і клімат не дуже пристосовані для комфортних і тривалих прогулянок. Але тут багато що залежить і від того, яку коляску ви обрали. Адже для кожного етапу дорослішання потрібен новий або адаптований «транспорт», в якому малюкові буде зручно і безпечно.
Інструкція
1
Для перших прогулянок новонародженого придбайте коляску-люльку. В люльці малюкові буде зручно лежати, його не продам, зверху його можна закрити чохлом і проти сіткою. При виборі коляски зверніть увагу на шасі - з якого матеріалу вона зроблена, чи міцно воно, не скрипить. Для колисок є ще один важливий критерій вибору. Новонароджений має знаходитися обличчям до вас. Ви завжди повинні бачити, чи зручно йому, не закрита чи його личко ковдрою, чи не відригнув Чи він і пр. Дуже складно відслідковувати такі моменти через віконечко в капюшоні коляски.
2
Найбільшу увагу приділіть колесам. Якщо малюк народиться навесні і вже восени ви пересадите його в прогулянкову коляску, розмір коліс значення вже не має. А ось для дітей, які з'являться ближче до зими, краще підшукати коляску з великими, широкими колесами, краще з надувними. На такій колясці ви не застрягнете в заметах.
3
Якщо ви купуєте коляску два в одному - люлькою і прогулянковим блоком, в якому дитина буде їздити до трьох років, вибирайте моделі тільки на великих колесах. Інакше вам доведеться взимку купувати ще одну коляску.
4
Перш ніж покласти немовля в люльку, підстеліть спеціальний матрац в коляску (може йти в комплекті) і пелюшку. А ось подушка немовляті, як і в ліжечку, не потрібна. Взимку спочатку покладіть в коляску хутряний конверт.
5
Навчіться правильно заколисувати немовляти. Ні в якому разі не трусіть коляску - у малюків ще не розвинений вестибулярний апарат, такі качки негативно на ньому позначаються. Краще катати коляску туди-сюди ритмічними, але не різкими рухами.
6
Підрослого дитини пересадите в прогулянковий блок. Йому вже цікаво дивитися на світ, а спинка прогулянкової коляски дозволяє регулювати нахил. Тому в будь-який момент ви можете покласти малюка спати. В прогулянкових колясках передбачений ремінь безпеки. Візьміть за правило завжди пристібати дитини. Навіть якщо вам здається, що малюк ще ні на що не здатний, ви й не помітите, як він, різко витягнувшись вперед, може випасти. Ніколи не везіть коляску, якщо дитина в ній варто.
7
Для подорожей виберіть легку складну коляску. Такі коляски складаються одним натисканням, мало важать, легко поміщаються багажник автомобіля і їх можна брати на борт літака. А головне - на такій колясці ви легко можете пройти в супермаркет і навіть в салон громадського транспорту. Є коляски-тростини, які не мають переднього бампера, а значить, не підходять для дітей, які ще не вміють самостійно сидіти. У таких колясок дуже маленькі коліщатка, що робить їх зручними тільки в теплу пору року.