Як весело провести день з дитиною.

При щоденному зайнятості батькам не завжди вдається повноцінно поспілкуватися зі своїми дітьми. Але якщо вам випала така можливість, не витрачайте час на буденні клопоти, а проведіть весело і з користю вільний день разом з дитиною.
Інструкція
1
Діти обожнюють прогулянки на свіжому повітрі. Відправляйтеся в найближчий парк, де є атракціони та дитячі майданчики. Гойдалки, гірки, цукрова вата і катання на каруселях - і ваша дитина буде задоволений. Затейте яку-небудь рухливу гру: скакалки, доганялки або покидати один одному «літаючу тарілку». Зайдіть на ставок і погодуйте качок.
2
Візьміть напрокат велосипеди або ролики і досліджуйте найближчі околиці. Такий активний відпочинок забезпечить вам заряд бадьорості і чудовий настрій. Коли накатаній, влаштуйте невеликий пікнік або пообідайте в літньому кафе.
3
Відправляйтеся в зоопарк - спілкування з тваринами робить досить сприятливий вплив на дітей. Разом спостерігайте за жителями зоопарку і коротко розповідайте дитині про кожного звіра. Візьміть з собою фотоапарат і відображений зустріч з миром фауни.
4
Якщо за вікном дощова погода, займіться спільною творчістю. Ліпіть з пластиліну, малюйте, робіть з лего казкові замки і суперсучасні автомобілі. На випадок поганої погоди майте в запасі кілька нових розмальовок та наборів для дитячої творчості. Покидавши подушками, влаштуйте жартівливий бій і вручите переможцеві приз. Пограйте в асоціації: «Вгадай хто це?». Темою гри виберіть мультиплікаційних або казкових персонажів.
5
З дітьми старшого сходіть в кіно, на виставку, на спортивний матч або в культурно-розважальний центр. Відправляйтеся в аквапарк, накатав з гірок і накупатися в своє задоволення. Вода відмінно розслаблює і знімає стрес, і гарний настрій вам буде забезпечено.
6
Найголовніше - це спілкування з дитиною. Розпитайте його про шкільні новини, захоплення і успіхи. Розкажіть один одному кілька смішних історій. Діти повинні чітко розуміти, що батьки їх люблять і з ними можна не тільки цікаво і весело провести час, але і поговорити на різні теми.