Як налаштувати mms.

Виробники мобільних телефонів наповнюють свої високотехнологічні творіння все новою функціональністю. Винайдений досить давно, сервіс mms поступово набирає популярність, забезпечуючи користувачам мобільного зв'язку можливість обмінюватися зображеннями і аудіофрагмент також просто, як і давно вже улюбленими всім смсками.

MMS - multimedia messaging system, або система обміну мультимедійними повідомленнями. Сам по собі стандарт не визначає максимального розміру повідомлення і не накладає обмежень на його вміст, однак в реальності існують певні угоди між операторами, завдяки яким mms різного походження сумісні і можуть бути правильно прочитані апаратом получателя.Чтоби користуватися mms необхідний мобільний апарат, що підтримує цю технологію (більшість сучасних апаратів оснащені такою підтримкою) в якому слід правильно налаштувати mms. Правильні настройки mms залежать від того, в мережі якого з мобільних операторів працює ваш телефон. У кожного з операторів розгорнуть власний центр передачі mms, і для роботи з ним в телефоні мають бути правильно вказані його адреса і ряд інших параметрів, які у різних операторів різні. Як же задати ці настройки в телефоні?

  1. Найпростіше отримати на телефон готовий комплект налаштувань. Всі великі оператори мобільного зв'язку в нашій країні пропонують своїм абонентам таку послугу. Для кожної моделі мобільного телефону оператор заздалегідь створює оптимальний набір налаштувань. За запитом абонента цей набір буде висланий на телефон спеціальним повідомленням, яке телефон здатний розпізнати, а містяться в ньому настройки - застосувати. Після цього ваш апарат повністю готовий до прийому і відправці mms-повідомлень, а заодно і sms-повідомлень, роботі в інтернет і так далі.
  2. Якщо з яких-небудь причин отримати готовий комплект налаштувань неможливо, або ж він не підходить до вашої моделі мобільного телефону, спробуйте налаштувати mms самостійно. Все правильні значення необхідних параметрів вказані на сайті вашого оператора стільникового зв'язку, крім того, можна зателефонувати в його службу техпідтримки і попросити про допомогу.
  3. Настройку будь-якої моделі телефону для прийому і відправки mms вам допоможуть здійснити в будь-якому салоні, де продаються мобільні телефони.
Користуючись послугою MMS, можна відправляти дуже довгі повідомлення «оптом», заплативши за кілька тисяч символів приблизно стільки ж, у скільки обійдуться всього три-чотири «склеєних» SMS. До того ж, до такого повідомлення можна приєднувати фотографії, голосові повідомлення і навіть невеликі відеопривітанням.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон фірми Nokia має функцію обміну MMS-повідомленнями.
2
В меню апарату виберіть пункт «Засоби» - «Налаштування» - «З'єднання» - «Точки доступу».
3
Натисніть на клавішу «Функції».
4
В меню оберіть пункт «Нова точка доступу» - «Використовуючи стандартні параметри».
5
В поле «Ім'я з'єднання» введіть його назву. Воно може бути довільним, але для того, щоб не заплутатися, вкажіть у ньому, що точка доступу призначена для MMS.
6
В полі введення «Канал даних» виберіть варіант «Пакетні дані».
7
Перейдіть на сайт свого оператора стільникового зв'язку з комп'ютера або іншого телефону. Знайдіть на цьому ресурсі дані для настройки MMS.
8
Керуючись цими даними, введіть в поле «Ім'я точки доступу» рядок, позначену на сайті оператора як APN (Access Point Name).
9
В поле «Ім'я користувача» введіть вказане на сайті оператора ім'я.
10
В поле «Запит пароля» виберіть варіант «Ні».
11
В поле «Пароль» введіть вказаний на сайті оператора пароль.
12
В поле «Аутентифікація» виберіть значення «Звичайна».
13
В поле «Домашня сторінка» введіть вказаний на сайті оператора URL.
14
Натисніть клавішу «Функції» і в меню виберіть пункт «Додаткові параметри».
15
В поле «Тип мережі» виберіть варіант «IPv4».
16
В поле «IP-адреса телефону» введіть адресу, вказану на сайті оператора, або, якщо його там немає, виберіть варіант «Автоматично». Так само поступите і з полями «Адреса DNS», «Адреса проксі-сервера» і «Номер порту проксі».
17
Запустіть на телефоні додаток «Повідомлення». Натисніть клавішу «Функції» і в меню виберіть пункт "Налаштування". У новому меню виберіть пункт «Повідомлення MMS». В поле «Поточна точка доступу» виберіть ім'я створеної вами точки.
18
Збережіть настройки, підключіть у оператора послугу MMS, якщо цього не було зроблено раніше (або вона не підключена за замовчуванням), після чого перезавантажте апарат. Надішліть MMS будь-якого змісту на спеціальний номер, вказаний на сайті оператора (наприклад, для «Білайну» це - 000). Після отримання підтвердження приступите до використання послуги.
19
По можливості підключіть послугу безлімітного відправки MMS.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в роумінгу платним і дуже дорогим є навіть прийом MMS.