Як змінити формат. Як поміняти формат щоб закинути музику на флешку.

Формат flv - один із зручних відео-форматів. Але, в тому випадку, якщо вам буде потрібно його змінити на інші популярні формати, ви легко можете це зробити. Це цілком проста операція, яку можна зробити за допомогою доступної програми.
Вам знадобиться
  • Для того щоб змінити формат файлу flv, вам потрібна програма «FVD Suite».
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій ПК програму «FVD Suite». Запустіть її.
2
Натисніть на кнопку «Add» і виберіть файл у форматі flv, який вам потрібно перетворити.
3
Потім визначте той формат, на який ви хочете змінити формат flv.
4
Потім встановіть настройки зміни - програма запропонує вам можливі варіанти, виберіть той, який вам підходить.
5
Визначте папку, в яку програма збереже новий файл після зміни формату. Це можна зробити за допомогою меню «Destination» - натисніть на кнопку «Browse».
6
Для зміни формату файлу flv все готово. Натисніть на кнопку «Go» і почекайте до закінчення конвертації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Ajx-UgteuY
Зверніть увагу
Якщо ви захочете змінити формат одночасно відразу декілька файлів, пам'ятайте, що будуть однаковими для всіх.
Корисна порада
Налаштування за замовчуванням підходять для більшої частини файлів, не змінюйте їх без особливої причини.
Існує досить велика кількість форматів звукових файлів, призначених для різних цілей. Може трапитися так, що вихідний формат звукозаписувального пристрою не збігається з форматом, який розуміє ваш плеєр. Отримавши в своє розпорядження аудіо-редактор або конвертер, можна вирішити цю проблему.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - звуковий файл.
Інструкція
1
Відкрийте звуковий файл в редакторі Adobe Audition. Можете використовувати годя для багатьох програм поєднання клавіш Ctrl + O. Можете поступити ще хитріше: користуючись встановленим на вашому комп'ютері файловим менеджером, знайдіть потрібний аудіо файл і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт "Відкрити за допомогою». У списку програм виберіть Adobe Audition. Традиційний же спосіб завантаження файлів в цей редактор - команда Open («Відкрити») меню File («Файл»).
2
Натисніть «гарячі клавіші» Ctrl + Shift + S або скористайтеся командою Save As («Зберегти як») з меню File («Файл»). У вікні, виберіть місце на диску, куди буде зберігатися запис в зміненому форматі.
3
У списку, в нижній частині вікна виберіть формат для збереження. Якщо після вибору формату активізувалася кнопка Options («Параметри»), натисніть на неї і налаштуйте додаткові параметри збереження файлу: кодек, бітрейт, тип бітрейту.
4
Збережіть файл, натиснувши на кнопку Save («Зберегти»).
5
Якщо у вас немає можливості роздобути аудіо-редактор, який працює з різними форматами, можете скористатися онлайн-конвертером. Для цього відкрийте в браузері сторінку http://media.io. У нижній частині сторінки виберіть російськомовний інтерфейс, натиснувши на напис RU. Клацніть по посиланню «Формати і розміри файлів». Переконайтеся, що конвертер підтримує Вас формат.
6
Натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть файл, який збираєтеся конвертувати. Клацніть по кнопці «Відкрити» у вікні провідника. Потім клікніть по кнопочки «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу.
7
Виберіть формат, якість і натисніть на кнопку «Конвертувати». Дочекайтеся закінчення конвертації. Натисніть на кнопку, що з'явилася «Скачати». Не дивуйтеся, якщо в браузері відкриється нова вкладка з результатами пошуку на Amazon за назвою обробленого файлу. Просто закрийте цю вкладку. У вікні виберіть пункт «Зберегти», вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютера, куди збережеться файл в новому форматі та натисніть на кнопку «Зберегти». Дочекайтеся закінчення завантаження.