Як дати оголошення про продаж собаки.

Початківцям заводчикам і людям, яким з якихось причин доводиться розлучитися зі своїм чотириногим другом, часто доводиться розміщувати оголошення про продаж собаки. Чим більше нинішній власник докладе зусиль для поширення своєї замітки, тим швидше тварина знайде нового господаря.
Інструкція
1
Складіть оголошення. Детально опишіть собаку: породу, окрас, вік. Вкажіть, які щеплення зроблені тварині. Якщо у собаки є які-небудь хвороби, не варто приховувати їх від майбутнього власника. Напишіть і про них, щоб тварина придбав людина, яка буде готовий до труднощів. Також слід описати і гідності собаки - привчена ходити в туалет тільки на вулицю, відмінний охоронець, добре ладнає з дітьми. Сфотографуйте собаку - так покупці швидше відгукнуться на ваш заклик. Вкажіть ціну, за яку ви хотіли б продати тварину - це позбавить вас від непотрібних дзвінків.
2
Скористайтеся газетами безкоштовних оголошень і розмістіть там свою замітку про продаж тварини. Для цього вам необхідно подати оголошення через інтернет, або заповнити спеціальну форму і відправити звичайною поштою, або зв'язатися з редакцією по телефону. В газеті завжди пишуть способи, як читачі можуть надіслати свої оголошення. Якщо продати тварину ви хочете якомога швидше, ви можете опублікувати платне оголошення. Коштує це не надто дорого. Такі дописи друкуються вгорі колонки і виділяються крупним шрифтом.
3
Додайте оголошення про продаж собаки на міських форумах. Ви можете помістити текст на спеціалізованих форумах любителів тварин, або на загальноміських у відповідному розділі. Обов'язково прикріпіть до вашого повідомлення фотографію вихованця.
4
Соціальні мережі користуються величезною популярністю. Дайте оголошення про продаж собаки на сайті «Вконтакте», «Однокласники, на Facebook. Якщо ця порода популярна в вашому місті, можете скористатися місцевою групою, присвяченій їй. Також розмістіть оголошення в групі, присвяченій вашому місту, в місцевих групах любителів тварин. Поставте оголошення про продаж в статус і попросіть друзів перепостити його собі на сторінку.
Існує багато можливостей знайти працівника для заняття вакантної посади. Наприклад, можна звернутися на біржу праці або в кадрове агентство. Ще один ефективний спосіб - це подача оголошення в спеціалізовану газету , наприклад, «Робота для Вас». Як же опублікувати там своє повідомлення?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати публікації.
Інструкція
1
Оберіть видання, в якому ви хочете побачити своє оголошення . Газета «Робота для Вас» випускається як в Москві, так і в інших регіонах. При подачі заявки виберіть регіональне видання, яке розповсюджується там, де знаходиться ваша організація.
2
Найпростіше оформити публікацію оголошення через сайт газети. Для цього з головної сторінки ресурсу перейдіть в розділ «Заявка». Там ви побачите електронну адресу, на який потрібно буде відправити заявку.
3
Складіть текст заявки. Він повинен включати в себе назву компанії або ім'я індивідуального підприємця, форму власності організації, а також контактний телефон. Вкажіть місто, в якому ви пропонуєте вакансію, бажану кількість публікацій і спосіб оплати, найбільш зручний для вас. Також додайте в заявку текст самого оголошення. Він повинен містити в собі назву вакансії, посадові обов'язки, заробітну плату й необхідні умови працевлаштування, наприклад, стать, вік або освіту кандідата.Прі складанні тексту майте на увазі, що чим він більший, тим дорожче буде коштувати оголошення . Також ви можете розмістити оголошення на першій смузі. Якщо ви хочете це зробити, вкажіть це в заявці. Це коштуватиме додаткових грошей.
4
Якщо ви хочете зробити оголошення помітніше, замовте його додаткове оформлення. Це буде дорожче, але зате здобувач швидше зверне на нього увагу в ряду однакових вакансій.
5
Надішліть заявку на електронну адресу видавництва. Вам прийде відповідь, в якому вам буде виставлений рахунок за публікацію. Оплатіть його згідно прикладеним реквізитами. Це можна зробити за допомогою банківського переказу, особисто передавши гроші в офіс компанії, а також по інтернету - за допомогою банківської карти або електронних гаманців.
6
Окрім замовлення по інтернету, існує можливість залишити заявку по телефону або прийти до редакції газети особисто.