Як вставити на сайт пошук.

Нерідко при створенні сайту вебмастера стикаються з проблемою установки модуля пошуку на свій ресурс. Тому для початківця сайтостроітеля не зайвим буде дізнатися алгоритми інтеграції таких модулів на свої власні веб-проекти.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтесь в систему Google Adsense. Увійдіть у свій аккаунт Adsense, тисніть вкладку «Налаштування Adsense» .Клікніте по опції «Adsense для пошуку». Для зручності роботи виберіть функцію «Односторінковий майстер». У першому пункті обов'язково виберіть «Тільки вибрані мною сайти». Впишіть в наступне поле «Обрані сайти» свій домен.
2
Для того, щоб результати пошуку відображалися правильно, введіть ключові слова для сайту. Виберіть потрібну мову (бажано російська) і кодування. Далі виберіть країну (потрібно для домену Google, параметр впливає на видачу результатів). «Клієнтський канал» залишаєте без змін. Навпаки параметра Safe Search (Безпечний пошук) бажано залишити галочку.
3
Далі виберіть параметри вікна. Все інтуїтивно зрозуміло, розібравшись з кнопками, можна задати бажаний вид вікна пошуку. Довжина поля тексту індивідуальна для кожного сайту, експериментуйте зі значеннями. Задайте стиль показу результатів. «Відкривати результати пошуку в тому ж вікні» - найбільш зручна опція, виберіть її, тому що користувачеві буде некомфортно читати результати в новому вікні.
4
Також існує опція «Відкривати результати пошуку на моєму сайті», цікавий цей пункт тим, що користувач отримає результат прямо на вашому сайті. Зайдіть в адміністрування вашого сайту і створіть сторіночку зразок http://ваш сайт.ru/search, і, зберігши, перейдіть до налаштувань Adsense. В зазначеному поле цього пункту введіть адресу свіжостворений сторіночки.
5
Далі налаштуйте поле для вибору ширини показу результатів. Не на всіх сайтах можна використовувати даний пункт, так як ширину не можна задати менше 795p. Задайте кольору елементів. Погодьтеся з умовами та назвіть свою пошукову систему. Отримайте вихідний код і доробіть його у відповідності зі своїми вимогами.