Як вставити презентацію на сайт.

Нерідко при створенні презентації виникає необхідність розміщення її на веб-ресурс. І на цьому етапі багато починаючі користувачі ПК стикаються з труднощами.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті Slideshare, посилання на який представлена в розділі «Додаткові джерела», натиснувши кнопку signup у верхній частині ресурсу, щоб мати можливість розмістити свою презентацію на сайті. Пройшовши реєстрацію, завантажте файл з презентацією. Натисніть кнопку upload, щоб почалася передача. Таким чином, ваша презентація буде завантажена на сайт, але поки не опублікована. Її публікація почнеться після остаточної завантаження. Кількість часу, який займе цей процес, залежить від вашого провайдера та обсягу презентації.
2
Після завантаження з'явиться зображення з html-кодом для вставки на сайт. Знаходиться цей код у вкладці EMBED, що в перекладі з англійської означає «вставляти». Натисніть на кнопку і скопіюйте тег, який вам запропонували. Потім вставте його в html-код сайту, скориставшись відповідним редактором.
3
Також можна скористатися ще одним подібним сервісом під назвою Authorstream. Пройдіть реєстрацію на ньому. Для цього натисніть кнопку Register в правому верхньому куті. У вікні заповніть всі необхідні поля. На цьому сайті існує два режими користування - один платний, другий безкоштовний. Відзначте галочкою опцію Free. Безкоштовно ви можете завантажити на сайт близько сотні презентацій. Потім введіть цифри із зображення та натисніть на кнопку Register.
4
Потім приступайте до роботи з сайтом. Для того щоб завантажити роботу, натисніть на кнопку Upload presentation. Далі клікніть по Browse, знайдіть свою презентацію і завантажте її. Після повного завантаження перейдіть в розділ My account, де ви побачите презентацію. Встановіть необхідні настройки її перегляду. Для цього натисніть на кнопку Edit і внесіть потрібні зміни. Для того щоб вашу презентацію можна було розмістити не тільки на власному сайті, пропишіть її назва, розділ, мову і т.д.
5
Після встановлення всіх необхідних налаштувань натисніть на кнопку Save. Для того щоб з'явився html-код, використовуйте опцію Embed. Потім скопіюйте даний код і розмістіть його на необхідний ресурс.