Як на сайті зробити галерею.

Деякі вебмастери при створенні свого ресурсу загоряються бажанням створити свою власну галерею зображень. Однак такий, здавалося б, простий процес викликає великі труднощі у початківців веб-будівельників.
Інструкція
1
Спробуйте знайти скрипт підходящої галереї зображень. Для цього використовуйте великі каталоги скриптів, наприклад, HotScripts, посилання на який представлена в розділі «Додаткові джерела». Для того щоб завантажити дистрибутивний пакет галереї на свій комп'ютер, перейдіть на сайт розробника скрипта і відкрийте сторінку завантажень. Ознайомтеся з обраним продуктом і завантажте його.
2
Використовуйте програму-архіватор або файловий менеджер для того, щоб розпакувати файли дистрибутива в папку на локальному диску. В файлах readme.txt або readme.html знаходяться інструкції по конфігурації і установці скрипта. Ознайомтеся з ними. Проведіть конфігурування скрипта за інструкціями. Вкажіть шлях до скрипта на сайті, змініть пароль адміністратора і вкажіть облікові записи, що мають доступ до бази даних.
3
Створіть папку, з'єднавшись з хостингом за допомогою FTP-клієнта, в структурі каталогів головного сайту або піддомен для розміщення скрипта каталогу за допомогою панелі управління хостинг-аккаунта. Завантажте скрипт в папку на сервері. Встановіть і налаштуйте скрипт на сервері в разі потреби. Увійдіть в панель галереї та приступите до її наповненню графічними файлами.
4
Ви також можете завантажити версію галереї JoomGallery, перейшовши за відповідним посиланням, представленої в розділі «Додаткові джерела». Для цього потрібно просто зайти в панель управління і натиснути кнопку «Встановити/Видалити» в меню «Розширення», а потім натиснути на кнопку «Завантажити/зупинити», тим самим почавши завантаження. Зверніть увагу, що неякісні скрипти загрожують безпеці сайту, переконайтеся, що вони не мають вразливостей, пошукавши в інтернеті інформацію про них. Галерея допомагає сортувати файли, які знаходяться на сайтах, вона спрощує пошук певного графічного файлу для відвідувачів. Саме тому краще всього створювати власну галерею.
Як правило, для барвистого дизайну на сайті, адміністратори додають різні галереї, які в автоматичному режимі показують барвисті фотографії і малюнки. Щоб додати галерею на свій сайт, потрібно зробити деякі налаштування.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт jalbum.net і завантажте на комп'ютер програму створення галерей Jalbum. Вам запропонують зареєструватися. Зробіть це, заповнивши поля форми. Встановіть програму в локальний диск операційної системи. При завантаженні програми обов'язково перевіряйте всі файли на наявність вірусів, так як вони можуть порушити роботу операційної системи персонального комп'ютера.
2
Вікно програми має звичний вигляд редактора: «Панель управління», «Вікно перегляду» і «Вікно доданих елементів». Натисніть на кнопку Add photos, щоб додати в програму Jalbum набір фотографій для галереї. Для цього достатньо вказати директорію, в якій знаходиться фотографія.
3
В панелі "Вигляд" виберіть вид і стиль майбутньої галереї. Потім натисніть на кнопку з маленькою жабою і написом «Оновити альбом». Далі виберіть пункт «Згенерувати все». Зачекайте, поки закінчиться процес формування фотографій в галерею обраного типу. Натисніть на кнопку «Переглянути», щоб побачити готову галерею . Вийдіть з режиму перегляду і відредагуйте кожну фотографію окремо. Для цього клікніть по фотографії правою кнопкою миші і виберіть пункт «Редагувати».
4
Щоб розмістити готову галерею на своєму сайті, натисніть на кнопку Publish і виберіть пункт Manage albums. Додайте обліковий запис і вкажіть FTP-сервер для з'єднання. Натисніть на кнопку «З'єднатися». Програма виконає з'єднання з вказаним сервером і відобразить список папок вашого особистого розділу на сервері.
5
Виберіть папку для завантаження фотографій і натисніть на кнопку Upload. Тепер на вашій сторінці буде розміщена красива галерея ваших фотографій. Ви можете в будь-який момент змінити її зовнішній вигляд і оновити галерею , завантаживши новий варіант на сервер. На сайті jalbum.net доступні для скачування нові шаблони для галерей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Nk4XyEKaXpw