Як безкоштовно створити банер для сайту.

Нерідко вебмастера для залучення відвідувачів на свій ресурс або в цілях реклами якоїсь послуги чи товару застосовують систему банерів. І для того щоб нею скористатися, не обов'язково звертатися в спеціальні інтернет-фірми, що займаються створенням рекламних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб створити банер власноруч, завантажте і встановіть будь-яку версію Adobe Photoshop. Потім запустіть встановлений графічний редактор. Створіть новий файл і задайте йому майбутні розміри. Вони залежать від орієнтації баннера: горизонтальної або вертикальної. Потім надайте новому файлу фон. Для цього скористайтеся інструментом «Заливка» або «Градієнт», також можлива установка певної текстури, завантаженої з інтернету. Після настройки фону скористайтеся інструментом «Текст». Впишіть необхідну інформацію в текстове поле, задайте їй певний стиль, шрифт, колір і т.д.
2
Вибираючи між простим і анімованим банером, вибирайте другий варіант. Він привертає набагато більше уваги. Щоб створити анімований ефект, виберіть опцію «Вікно» і натисніть на кнопку «Анімація» в спадному меню. Міняйте за допомогою розкадровки тривалість кадрів по черзі. Найкращим кількістю кадрів буде вісім-десять дублів. Після того як ви визначитеся з кількістю слайдів анімації, переходите до налаштувань другого кадру.
3
Щоб міняти структуру тексту в процесі анімації, натисніть на банер правою кнопкою миші, виберіть опцію «Деформувати текст» або ж будь-який інший інструмент на ваш розсуд. Потім переходьте до налаштувань третього кадру і т.д. Щоб зробити анімацію трохи цікавіше, міняйте ступінь вигину ліній, їх товщину, розмір тексту, додавайте ефект світіння і т.д .. Тільки коли ви відредагували всі кадри і створили анімацію, натисніть на кнопку «Запуск відтворення анімації» і уважно вивчіть отриманий результат.
4
Щоб скористатися банером на веб-сайті, необхідно сконвертировать його в Web-формат. Потім збережіть файл в GIF. Після цього даний графічний файл розмістіть на необхідні веб-ресурси, не забувши привласнити посилання зображенню для того, щоб при кліці на нього відбувався перехід на рекламований матеріал.