Як додати сторінку в групі.

При створенні своєї групи на сайті «ВКонтакте» ви можете додати на її сторінку цікаві матеріали в розділ "Посилання". Туди ж додавайте групи по спорідненим напрямками, посилання на акаунти в інших соціальних мережах та інше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет, наявність створеної вами групи.
Інструкція
1
Під аватаркою групи (головна картинка) знайдіть список функцій. Виберіть саму верхню - «Управління співтовариством" і клацніть по ній лівою кнопкою мишки один раз. У верхній частині відкрилася сторінки знайдіть опцію «Посилання» (четверта за рахунком) і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки.
2
У верхній частині ви побачите порожню рядок, в якій блідим шрифтом буде написано «Введіть посилання, яке ви хочете додати». Саме сюди ви повинні вставити адресу потрібної вам групи або сайту. Відкрийте в новій вкладці, який Вас інтернет-ресурс. У верхній частині вікна браузера скопіюйте адресу цієї сторінки, натиснувши на нього правою кнопкою мишки один раз. Після цього виділені символи забарвляться синім фоном, і з'явиться віконце, в ньому виберіть опцію «Копіювати», натиснувши на неї один раз лівою кнопкою мишки.
3
Поверніться на сторінку додавання посилань в вашу групу. Клацніть по порожній рядку додавання правою кнопкою мишки, у вікні, виберіть опцію «Вставити» і натисніть на неї один раз. Скопійовані символи опиняться в рядку. Праворуч від неї клікніть по кнопці «Додати посилання». Через кілька секунд з'явиться вікно «Додавання посилання». У ньому ви можете написати кілька слів опису сайту або групи, який додаєте, або скасувати дію, натиснувши на хрестик в правому верхньому куті вікна.
4
В іншому випадку після внесених змін натисніть кнопку «Додати». Через кілька секунд з'явиться напис на рожевому фоні «Посилання додана». Тепер це посилання буде відображатися на сторінці спільноти ». Пройдіть на головну сторінку вашої групи (для цього клікніть по її назві, розташованому у верхній частині сторінки) і перевірте наявність посилання в ній. Всі додані посилання розташовуватимуться з боку сторінки відразу ж під списком учасників (передплатників).