Як додати на сайт радіо. Як додати радіо собі на сайт.

Власники сайтів нерідко розміщують радіоплагіни з метою залучення нових відвідувачів і утримання старих. Радіо внесе свіжу нотку в ваш веб-ресурс, урізноманітнює його, тим більше - установка такого плагіна є посильним завданням навіть для початківців вебмайстрів.
Інструкція
1
Знайдіть у всесвітній павутині готовий код будь-якого радіо-програвача (подібних скриптів величезну кількість). Потім створіть новий документ в «Блокноті» і вставте обраний код в нього. Обов'язково збережіть документ. Назва можете вибрати будь-яке. Наприклад, RADIO.html.
2
Створіть нову папку для розміщення документа, раніше збереженого у форматі html. Якщо ви хочете, щоб за радіо-програвачем було закріплено зображення, то розмістіть обраний графічний файл в цій же папці.
3
Вставте в шаблон вашого веб-сайту функцію спливаючого вікна. Перевірте, щоб всі шляхи до папки в налаштуваннях даної функції були вказані вірно. Помістіть в будь-який зручний вам місце веб-сторінки код програвача, збережіть пророблені зміни. Як тільки ви це зробите, на сайті з'явиться ваш радіомодуль. Приступайте до тестування вашого програвача.
4
Завантажте зі спеціалізованих сайтів крім скрипта радіоплагіна різні обкладинки для нього, стилі оформлення. Код, який ви отримаєте, розмістіть таким же способом, що і в попередньому пункті (в шаблон веб-сайту).
5
Також розмістити радіомодуль на веб-ресурсі можна й іншим способом. Для цього скористайтеся панеллю адміністратора прямо на сайті. Відкрийте вкладку «Дизайн» (назви опцій можуть відрізнятися в залежності від обраної CMS сайту), потім перейдіть в розділ «Управління дизайном CSS». Натисніть кнопку «Верхня частина сайту», розмістіть код радіо-плеєра. Також даний розділ дозволить вам перетворити зовнішній вигляд ресурсу радіо. Не забудьте зберегти зміни.
6
Також не забувайте контролювати швидкість потоку трансляцій. Не забувайте про тих користувачів, які мають обмежений інтернет-трафік. Також в цілях компромісу можна встановити радіоплеер з можливістю регулювання швидкості потоку безпосередньо самим слухачем. Цей варіант найбільш зручний.