Як витягнути щасливий квиток. Як можна підготуватися до іспиту.

При слабкій підготовці до іспитів можна сподіватися лише на диво - можливість витягнути щасливий квиток. Поколіннями студентів вироблені хитрощі і цілі ритуали, які допомагають приманити на іспиті удачу. Однак, як показує практика, щасливий квиток найчастіше витягують ті, хто старанно готувалися до іспиту. Але тим не менш, прикмети навіть підготовленому студенту додадуть додаткову впевненість в собі.
Вам знадобиться
  • - залікова книжка
  • - матеріали для підготовки до іспиту
  • - ручки і папір
  • - білети з питаннями до іспиту
Інструкція
1
Перший спосіб Увечері перед іспитом візьміть залікову книжку і виходите на балкон (горище, дах, в крайньому випадку, Висунь у вікно). Розкрийте залікову книжку і тричі голосно прокричите: Халява прийди! Потім швидко захлопніть заліковку і покладіть під подушку. Не відкривайте до самого іспиту. Увійшовши в аудиторію, де проходить іспит, відкрийте заліковку і тягніть квиток.
2
Другий спосіб Визначте, яким за рахунком у черзі ви будете здавати іспит. Намагайтеся вибрати непарні місця: 1, 3, 5, 7. Якщо ви не потрапили на ці місця, то йдіть здавати в довільному порядку. Як тільки ви опинитеся перед екзаменатором, погляньте на запропоновані вам квитки. Не беріть ті, що лежать на парному місці, вважаючи зліва. Якщо квитки розташовані в два ряди, вважайте зліва-знизу і вибирайте непарні номери.
3
Зупинившись перед зацікавила вас квитком, зробіть вигляд, що збираєтеся з думками, і уявіть в розумі номер квитка (рахуючи непарні зліва-знизу). Зробивши це, витягайте квиток лівою рукою. Переверніть його і подивіться на надрукований номер. Якщо на ньому всі цифри непарні або непарних більше, ніж парних, квиток повинен принести вам удачу. Якщо всі цифри непарні або їх порівну, докладете всіх зусиль для успішної здачі іспиту.
4
Третій спосіб Перед здачею іспиту попросіть студента, який йде перед вами, нібито випадково витягнути 2 квитка. Один він повинен взяти собі, а на іншому підглянути питання, помітити і повідомити вам. Як тільки вам прийде СМС з питаннями в позначеному квитку або вийшов з аудиторії студент їх вам розповість, візьміть матеріали для підготовки до іспиту і швидко подивіться відповіді.
5
Відправляйтеся в аудиторію здавати іспит. Оглядаючи квитки, виберіть позначений. Візьміть так, щоб рукою закрити мітку, і витягайте його. Постарайтеся згадати, що ви вчили з цих питань, і готуйте відповідь.
6
Четвертий спосіб Підготуйтеся до іспиту заздалегідь. Візьміть список питань до нього і підготуйте по них відповіді. Заучуйте кожен день по кілька питань так, щоб до початку іспитів вивчити більшість з них. До настання сесії ви повинні знати відповіді на основну масу питань. Це значно збільшить можливість витягнути щасливий квиток незалежно від його розташування. Перед здачею іспиту скористайтеся вищепереліченими прикметами і тягніть квиток.
Зверніть увагу
Викладачі дуже не люблять коли студенти мітять і псують квитки, тому ставте мітку або вибирайте позначений квиток обережно.