Як відзначити Різдво з дітьми.

Різдво бажано відзначати разом з сім'єю. Якщо у вас є діти, ви можете влаштувати для них в цей день чудовий свято. Притому вік малюка не надто важливий: вже в три-чотири роки діти можуть стати повноцінними учасниками свята і допоможуть вам не тільки підготуватися до Різдва, але й весело його зустріти.
Інструкція
1
Украшайте будинок разом з дітьми. Перетворіть це в веселу гру, щоб допомогти дитині перейнятися духом Різдва. Малюкам, звичайно, не варто давати тендітних прикрас, адже вони можуть розбити їх і поранитися. Віддавайте перевагу фігуркам з паперу, дерева, пластика і т.п. і не сваріть дитину, якщо він робить щось не так. Пам'ятайте, що для прикраси ялинки можна використовувати і солодощі.
2
Розповідайте маляті про особливе значення різдвяної атрибутики: про ангелів, Віфлеємську зірку, символ якої прикріплюють до верхівки ялинки і т.п. Можна також прочитати кілька дитячих різдвяних історій. Так ви допоможете дитині зрозуміти сенс прикрас, які використовуються в цей день.
3
Влаштуйте веселий конкурс, якщо у вас кілька дітей. Можна запропонувати їм тематичні розмальовки, вирізання сніжинок з паперу і т.п. Інший варіант - попросити малюка намалювати ілюстрацію до розказаної вами історії. До речі, це непоганий спосіб зайняти дітей на деякий час, поки ви вбиратися і накриваєте на стіл.
4
Приготуйте святкові страви. Бажано вибрати найбільш яскраві і красиві варіанти, адже діти часом приділяють більше уваги зовнішньому вигляду їжі, ніж її смаком. При бажанні можна приготувати кутю, оригінальний пиріг, кілька салатів, а також солодкі страви, які любить ваша дитина. Накриваючи на стіл, ви можете поставити в центр Пуансетію, яку в Європі називають різдвяним квіткою.
5
Влаштуйте тематичний спектакль. Для цього достатньо буде зробити ширму або просто повісити тканину, а також зшити кілька ляльок. Можна використовувати і різдвяні фігурки, в тому числі ангелів. Зрозуміло, дуже важливо, щоб обраний вами сценарій був веселим і розкривав для дитини традиції Різдва. Діти можуть бути не тільки глядачами, але навіть учасниками вистави, вам лише потрібно детально пояснити, в чому полягає їх роль, а потім давати їм підказки.