Як поміняти кульову опору. Як поміняти шарові в нексии відео.

Кульові опори є важливими елементами підвіски автомобіля. Вони забезпечують шарнірне з'єднання важелів передньої підвіски з поворотним кулаком і передають різні види навантажень від коліс до кузова автомобіля при русі з одночасним поворотом і вертикальним ходом коліс. Найбільш часто кульові "вилітають" на купині. Тому треба ретельно стежити за їх станом і при необхідності міняти.
Вам знадобиться
  • Домкрат, ключ "на 22", молоток (або спеціальний знімач).
Інструкція
1
Для початку необхідно зняти навантаження з підвіски автомобіля. Для цього потрібно поддомкратіть автомобіль і зняти колесо з маточини. Потім підставити під нижній важіль будь-яку міцну підставку і опустити автомобіль так, щоб важіль надійно лежав на підставці.
2
Далі за допомогою ключа "на 22" необхідно відвернути гайку кріплення кульової опори.
3
Потім різкими ударами молотка по виступу поворотного кулака (у місці розташування кульової опори), необхідно домогтися виходу кульової з її посадкового місця.
4
Після цього за допомогою ключа "на 13" потрібно відкрутити три гайки на болтах кріплення кульової опори до важеля. Потім можна зняти кульову опору . Але при цьому головне не забувати знімати і пластину, а при складанні - ставити її на місце.
5
Установка нової кульової опори проводиться в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що нижні і верхні кульові опори відрізняються один від одного.
Корисна порада
Для того, щоб кульові опори служили довше, настійно не рекомендується їздити по купинах на великій швидкості.