Як одягати дитину в садок.

Дитина, відвідує дитячий сад, зазвичай проводить там дуже велику частину часу. Для комфортного і приємного перебування в дошкільному закладі забезпечте його всіма необхідними умовами, в тому числі і зручною, красивою одягом.
Інструкція
1
Приготуйте два комплекти одягу: для групи і для прогулянок. Велику частину року в приміщенні дитячого садка буває дуже тепло і навіть жарко. Тому дитині знадобляться тонкі трикотажні костюмчики або сукні і легка дихаюча взуття, найкраще сандалі.
2
Для прогулянок виберете речі, які не стиснуть рухів дитини і в той же час будуть легко одягатися і зніматися. За таким же принципом слід підібрати взуття. Віддайте перевагу черевикам або чобіт на замку або липучці.
3
Бажано зовсім не використовувати шнурівку, особливо якщо малюк ще не вміє взуватися самостійно. Це дуже важливо взимку, коли при зборі на вулицю вихователю доводиться одягати одночасно 20 - 25 дітлахів. Чим швидше дорослий це зробить, тим менша ймовірність, що дитина спітніє.
4
У деяких дитячих садах вимагається спортивна форма: бавовняні футболка і шорти або велосипедки для дівчаток. Футболку підберіть однотонну, без принта, т.к. рисунок фарбою на тканини заважає виконанню деяких вправ, наприклад, ковзанню на животі по лаві. Для занять у спортивному залі не годяться також шорти з джинсової тканини.
5
Влітку обов'язково надягайте легкі головні убори для запобігання перегріву і сонячного удару, т.к. в цей час року діти перебувають на вулиці більшу частину часу. Бажано приготувати ще одну пару чистих бавовняних шкарпеток для вечірньої прогулянки.
Зверніть увагу
Подбайте, щоб у шафці вашого малюка завжди малося змінну білизну: майка, трусики, носочки або колготки. Навіть якщо вони зовсім не знадобляться в реальності, все ж буде краще мати запас на непередбачений случай.Осенью, коли стає вже холодно, а опалення ще не включили, приносите в дитячий сад теплу піжаму і махрові шкарпетки для післяобіднього сну.
Корисна порада
Учіть дитину одягатися самостійно. Чим швидше і краще він освоїть цей вид самообслуговування, тим безпечніше і впевненіше буде себе почувати в обстановці дошкільного закладу.
При настанні холодів, головним завданням для батьків є вибір зимового одягу для своєї дитини. Як же одягати дитину взимку так, що б він не замерз і в теж час не перегрівся в зимову пору року? Є кілька рекомендацій, які допоможуть вам у цій непростій задачі.

Спочатку, перед прогулянкою необхідно одягнутися самому. Це для того, щоб дитина не спітнів, поки чекає вас. В іншому випадку, він зможе застудитися. Потрібно заздалегідь приготувати всю необхідну одяг для прогулянки. Поміняти підгузник, якщо це необхідно. На голе тіло дитини найкраще одягнути легку трикотажну маячки або боді. Оскільки даний матеріал сприяє гарному теплообміну. Потім надіти комбінезон з трикотажної тканини. Головне, що б на ньому були застібки спереду, а не на спині, це може доставити дитині дискомфорт під час прогулянки. Щоб далі правильно підібрати одяг, потрібно знати температуру повітря на вулиці. Не рекомендується кутати дитину сильно. Це може спровокувати перегрів, що негативно відбитися на самопочутті малюка. Якщо на вулиці не дуже холодно, то на трикотажний комбінезон досить буде надіти верхній зимовий одяг. Для дитини, яка ще не ходить краще використовувати злиті комбінезони.Одевать дитини взимку правильно, дуже важливо. Тим більше, якщо температура на вулиці близько -10 градусів. На трикотажний комбінезон не зайвим буде надіти костюмчик з натуральної м'якої вовни. Головне, щоб він не коловся. На ноги необхідно надіти шкарпетки, але так, що б вони сиділи досить вільно. Руки одягнути в рукавиці з внутрішньої бавовняної прослойкой.На голову необхідно надіти дві шапочки. Перша має бути тоненькою, поверх неї тепла. Шапка обов'язково повинна щільно прилягати до голови дитини, мати зав'язки, закривати вушка і лоб.Перед прогулянкою дитини бажано погодувати їжею багатою вуглеводами і жірамі.В даний час на ринку існує величезний вибір дитячого зимового одягу із всіляких матеріалів. Найкращими, з яких, є пух, синтепон або ізософт. Підходити до вибору зимового одягу для дитини потрібно дуже відповідально, щоб вона не спровокувала негативні впливи на його здоровье.В зв'язку з тим, що зими в Росії суворі і мінливі, фахівці не рекомендують виходити з дітьми, які не досягли однорічного віку, якщо температура на вулиці нижче -10 градусів. З дітлахами постарше гуляти можна, але тільки трішки і що б на вулиці не було дуже сильного вітру. Зимова прогулянка не повинна перевищувати 2,5 часов.Тот дитина, яка під час прогулянки знаходитися в нерухомому стані, наприклад в санках або колясці, замерзає швидше, ніж той, який знаходитися в русі, наприклад, бігає або грає. Але, надмірна активність не є корисною, бо дитина ухвативает крижаної повітря і потіє, а це в свою чергу може спровокувати заболеваніе.І ще, під час прогулянки обов'язково потрібно стежити за температурою ніг і рук дитини. Першими ознаками того, що він замерз, є збліднення і тяга до сну.