Як оформити дитячу кімнату для дівчинки.

Кімната дівчинки відображає в першу чергу почуття смаку і стилю її батьків. Але саме на своїй території маленька принцеса вчиться бути господинею, модницею, розвиває навички спілкування і починає розуміти важливість тієї чи іншої позиції на соціальних сходах. Саме тому її кімната повинна бути зручною, красивою і комфортною.
Інструкція
1
Подумайте над колірним рішенням інтер'єру. Ви можете відштовхуватися від уподобань дитини або вирішити це питання самостійно. Найбільш поширеним кольором, використовуваним для оформлення кімнат маленьких принцес, є, звичайно, рожевий. Але ви можете розглянути варіанти з персиковим, ніжно-зеленим, бузковим. Не варто використовувати агресивні кольори, такі як червоний, фіолетовий, смарагдовий.
2
Намалюйте невеликий план кімнати. Орієнтуючись на її розміри, виберіть предмети меблів. Вам знадобляться платтяна шафа, ліжко, комод, стелаж, столик, стільці та ємності для іграшок, наприклад, контейнери. Відзначте на плані, в якій частині кімнати будуть розташовані предмети інтер'єру. Якщо приміщення маленьке, а дівчинка вже досить доросла, є сенс зупинитися на ліжку, що розташовується над шафою для одягу.
3
Оберіть меблі з масиву дерева, а не з ДСП. Незважаючи на велику вартість, вона не розвалиться після першої ж перестановки або в процесі використання. До того ж, вона більш безпечна для дитини, оскільки не виділяє токсичних речовин. Ви можете подивитися каталоги російських виробників або придбати меблі з необробленого дерева.
4
Підберіть шпалери. Вони повинні поєднуватися і з меблями і з текстильними елементами декору. Оскільки іноземні та вітчизняні виробники пропонують немислиму кількість варіантів шпалер будь-якої цінової категорії, є сенс підбирати їх під меблі, а не навпаки. Також ви можете використовувати два кольори, вибрати шпалери-компліменти або бордюр, зв'язуючий ваші задуми воєдино. Не старайтесь догодити дитині, набуваючи шпалери з улюбленими казковими героями, таке оформлення може скоро набриднути, та й діти швидко ростуть. Краще зупинитися на чомусь нейтральному, іноді змінюючи невеликі елементи декору - килимки, картини.
5
Сшейте, замовте або придбайте готові текстильні доповнення до кімнати. Серед них покривало для ліжка, балдахін, килимки, серветки, штори. Все це повинно бути виконано в єдиному стилі, адже для дівчинки дуже важливо розвивати почуття смаку з ранніх років. Якщо ви придбали тканину з нескладним мотивом, ви можете відтворити малюнок на меблів (якщо вона виконана з необробленого дерева) за допомогою трафаретів і спонжів.
6
Переконайтеся, що в кімнаті немає небезпечних деталей. Зокрема, перевірте поверхню меблів на предмет задирок на дереві, надійність петель, виступаючі кути.
7
Доповніть інтер'єр елементами декору, наприклад, картинами, квітами (їх краще помістити в недоступних місцях), подушками та іграшками.