Як оновити програму Nokia.

Для забезпечення стабільної роботи мобільних телефонів рекомендують періодично оновлювати їх микропрограмму. Ця процедура повинна виконуватися за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - Nokia Software Updater;
  • - USB-кабель;
  • - нова сім-карта.
Інструкція
1
Для початку відвідайте офіційний сайт розробників мобільного телефону, який ви використовуєте. Знайдіть нову версію мікропрограми. Будьте вкрай обережні. Пам'ятайте про те, що впровадження прошивки від іншої моделі телефону може призвести до повної псування пристрою.
2
Скачайте файл-прошивку. Розпакуйте його з архіву. При роботі з телефонами фірми Nokia розумніше використовувати додаток Software Updater, надаване вказаною компанією. Дана програма є офіційною. З її допомогою ви можете прошивати телефони, у яких не закінчився гарантійний термін.
3
Встановіть цю програму і підготуйте мобільний телефон до процесу зміни мікропрограми. Для цього обов'язково зарядіть акумулятор апарату. Встановіть в телефон сім-карту, на яку вам можуть подзвонити з меншою ймовірністю. Краще придбати нову карту. Обов'язково відключіть запит введення PIN-коду при включенні пристрою.
4
З'єднайте включений мобільний телефон з комп'ютером. Це підключення здійснюється через USB-кабель. Запустіть програму програму-інсталятор прошивки. Натисніть кнопку Change і вкажіть будь-яку порожню папку. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення розпакування файлів.
5
Відкрийте програму Nokia Software Updater. Переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлено з'єднання з інтернетом. В деяких випадках можна використовувати мобільний телефон як модем.
6
Процес оновлення мікропрограми запуститься відразу після визначення мобільного пристрою. Кілька разів натисніть кнопки «Далі», щоб дозволити виконання необхідних операцій.
7
Якщо ви не завантажили самостійно прошивку для телефону, програма NSU виконає цю дію в автоматичному режимі. Використовуйте даний метод тільки в разі крайньої необхідності. Різні збої під час завантаження файлів можуть привести до псування телефону.