Як оновити програмне забезпечення комп'ютера.

Навіть сучасні версії операційних систем Windows містять помилки. Для їх виправлення корпорація Microsoft регулярно випускає оновлення ПЗ. Установка цих оновлень може проводитися різними способами.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку активуйте програму автоматичного оновлення файлів операційної системи Windows. Увійдіть в ОС, використовуючи акаунт з правами адміністратора. Відкрийте меню «Панель управління».
2
Перейдіть по посиланню «Система і безпека». Виберіть меню «Центр оновлення Windows». Відкрийте пункт «Налаштування параметрів». Якщо ви використовуєте порівняно потужний комп'ютер, активуйте функцію «інсталяція оновлень».
3
Пам'ятайте про те, що при роботі в даному режимі додаток буде самостійно завантажувати та встановлювати важливі файли. Іноді цей процес може супроводжуватися перезавантаженням комп'ютера.
4
При наявності постійного навантаження на персональний комп'ютер рекомендують використовувати щадний режим. Активуйте опцію «Шукати оновлення, але рішення про завантаження та інсталяцію приймаються мною». Це дозволить вам самостійно вибирати час для інсталяції нових компонентів системи.
5
Поставте галочку в полі «Рекомендовані оновлення» для автоматичного виправлення важливих, але не критичних помилок у роботі операційної системи. Натисніть кнопку Ok. І виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
У тому випадку, якщо ви не хочете використовувати функцію автоматичного оновлення ОС, виконуйте дану процедуру самостійно. Відкрийте меню «Центр оновлення Windows». Натисніть кнопку «Перевірка оновлень».
7
Почекайте деякий час, поки вам буде надано список доступних для завантаження оновлень. Виділіть галочками потрібні пакети файлів, наприклад, тільки критичні (важливі) оновлення.
8
Тепер натисніть кнопку Ok. Зачекайте, поки виконається завантаження і установка виділених комплектів файлів. Підтвердіть перезавантаження комп'ютера, якщо це буде потрібно. Після першого включення ПК буде проведена установка деяких оновлень. Як правило, цей процес не займає більше 10 хвилин.