Як привести шкіру порядок.

Хто не мріє про ідеальну шкірі? У гонитві за мрією може бути використано безліч засобів, але жодне з них не принесе результату, якщо буде використано неправильно. Як привести шкіру в порядок?
Інструкція
1
По-перше, потрібно подбати про здорове харчування. Адже наша зовнішня краса - пряме відображення внутрішнього баланса.Несложная дієта допоможе очистити шкіру , зробити її менш жирною. Основу раціону має становити досить легка їжа. Відмовтеся від солодкого, жирного, гострого - і ви побачите, як ваша шкіра перетворюється на глазах.Кажется, що це прописні істини? Якщо слідувати їм хоча б місяць, ви побачите хороший результат.
2
По-друге, приділіть більше уваги догляду за шкірою. Вона щодня має бути добре очищена і зволожена. Для цього відмінно підійдуть спеціальні гелі та пінки для вмивання, зволожуючі і живильні креми.Прі необхідності можна підібрати спеціальну лікувальну косметику - її можна купити в аптеці. Не забувайте про догляд за шкірою, і вона порадує вас.
3
По-третє, не забувайте про декоративну косметику. Навіть сама ідеальна шкіра завжди може стати трохи краще. Колір обличчя можна вирівняти за допомогою тонального крему, надати свіжості - за допомогою пудри з світловідбиваючими частинками. Легкий рум'янець завершить образ.Прі використанні декоративної косметики головне - не перестаратися. Макіяж повинен виглядати натурально.