Як оптимізувати комп'ютер для ігор.

Певні комп'ютерні ігри можна успішно запускати навіть на комп'ютерах, характеристики яких не відповідають заявленим вимогам. Нерідко можна зіткнутися і з зворотного ситуацією: потужні комп'ютери з працею обробляють порівняно слабкі гри.
Вам знадобиться
  • - CCleaner;
  • - Game Fire.
Інструкція
1
Почніть з налаштування роботи жорсткого диска. Після запуску операційної системи відкрийте меню «Мій комп'ютер». Відкрийте властивості розділу вінчестера, на якому встановлена Windows. Для цього клікніть по іконці потрібного диска і виберіть відповідний пункт.
2
У нижній частині підміню «Загальні» знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів». Відключіть цю опцію, знявши галочку з зазначеного поля. Натисніть кнопку «Застосувати». У вікні виберіть пункт «Для вкладених файлів і підкаталогів».
3
Виконайте описану процедуру для локального диска, на який ви встановлюєте гри. Це дозволить підвищити швидкість обробки інформації.
4
Видаліть зайві файли з жорсткого диска і виправте гілки реєстру. Самостійно виконувати дану процедуру не рекомендують, тому що це може призвести до збою в роботі ОС. Встановіть програму CCleaner, виконавши її завантаження з офіційного сайту.
5
Запустіть вказаний додаток. Виберіть підменю «Реєстр». Натисніть кнопку «Пошук проблем». Після надання списку невірних ключів натисніть «Виправити». Скасуйте створення резервної копії.
6
Перейдіть в підменю «Очищення» і повторіть процедуру аналізу і видалення зайвих файлів. Закрийте програму.
7
Скачайте додаток Game Fire. Це безкоштовна програма, що дозволяє швидко перенастроювати деякі параметри операційної системи. Встановіть та запустіть Game Fire.
8
Відкрийте вкладку System Status і натисніть кнопку Turn on Gaming mode. Зачекайте, поки програма виконайте необхідні операції. При включенні додатки використовуйте опцію «Запуск від імені адміністратора».
9
Якщо ви використовуєте мобільний комп'ютер, врахуйте кілька важливих нюансів. Відключайте акумуляторну батарею. Більшість програм, контролюючих витрату енергії, уповільнюють процесор і відеокарту.
10
Відкрийте настройки активного плану електроживлення. Переконайтеся в тому, що для всіх пристроїв відключений режим економії енергії. Встановіть максимальну продуктивність центрального процесора.