Як відкрити відділ косметики. оголошення про відкриття нового відділу косметики.

Продаж косметики в роздріб може стати цілком прибутковим бізнесом. Однак врахуйте, що в цій ніші у вас буде багато конкурентів. Щоб досягти успіху, правильно підберіть асортимент, продумайте ціноутворення і ведіть постійну роботу з покупцями.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення;
  • - касовий апарат;
  • - торгове обладнання;
  • - запас товару;
  • - рекламна продукція.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження. Уточніть, скільки роздрібних магазинів працює в районі, де ви плануєте розміститися. Розглядайте всі точки, які торгують косметикою - відділи супермаркетів, кіоски в торгових центрах, великі магазини мережевих компаній і бутіки окремих марок. Оцініть асортимент торгових точок і визначте товарні лакуни (вільні ніші, пробіли).
2
Складіть бізнес-план майбутнього підприємства. Ви повинні врахувати обсяг майбутніх витрат і можливу виручку. Вкажіть, яким товаром ви будете торгувати, як плануєте здійснювати поставки, в якому районі орендуєте приміщення і скільки витратите на ремонт. Врахуйте і обсяг первинних закупівель. Щоб зробити гідну викладку, вам знадобиться гарний товарний запас.
3
Найпростіше почати роботу з масовим і середньоціновим сегментом. Косметика люксової категорії - товар обмеженого попиту. Щоб отримати прибуток, доведеться збільшити націнку. Врахуйте, що в цьому сегменті конкуренцію новачкові складуть не тільки великі мережі, але і стрімко набирають популярність інтернет-магазини.
4
Підберіть відповідне приміщення. Для хорошої викладки вам знадобиться просторий торговий зал. Необхідно і підсобне приміщення для зберігання запасів товару. Зупиніться на місці з хорошим пішохідним трафіком. Непогана ідея - відкрити відділ в популярному торговому центрі. Не спокушайтеся низькими цінами - в ТЦ, розташованих у невдалих місцях, покупці вас просто не знайдуть.
5
Зробіть ремонт приміщення. Не витрачайте гроші на дорогі оздоблювальні матеріали. Світлі стіни і якісний підлогу - для нового магазину цього цілком достатньо. Не економте на освітленні. Встановіть лампи, максимально наближені до натурального світла.
6
Закупіть торгівельне обладнання. Вам знадобляться відкриті стелажі для вільного доступу та презентаційні стенди. Якщо ви укладете договір з певною маркою, тримач бренду надасть такі стенди безкоштовно.
7
Знайдіть партнерів, які будуть поставляти вам товар. Ви можете працювати з місцевими дистриб'юторами або вийти на офіційних дилерів марки. Купувати прямо вигідно, проте представники марок пред'являть вам цілий ряд вимог. Зате ви зможете розраховувати на допомогу при підборі асортименту, навчання продавців, конкурси від брендів та інші бонуси.
8
Підберіть асортимент. Ви можете продавати косметику різних брендів або зробити акцент на декількох популярних марках. Постарайтеся запропонувати ринку щось нове, що може привабити покупців. Наприклад, знайдіть марку, яка цікавить користувачів, але поки не представлена у вашому регіоні. Не економте на первісної закупівлю. Виставляйте повні лінійки, включите в асортимент лімітовані серії і сезонні новинки.
9
Найміть продавців. В їх обов'язки входить обслуговування покупців, консультування, підтримка порядку на стендах і контроль товару. Щоб забезпечити безпеку, можна встановити противокражні ворота і маркувати товар.
10
Займіться рекламою. Замовте помітну вивіску, встановіть рекламні щити і лайтбокси. Надрукуйте листівки і роздавайте їх на вулиці або в торговому центрі. Продумайте систему знижок і дисконтних карт для постійних покупців. Зробіть інформативний сайт і почніть просування в мережі. Згодом ви зможете використовувати цей майданчик як можливу базу для інтернет-магазину, що збільшить ваші продажі.